1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Xtool ps90 , Autel ms908 , Foxwell gt80 mini

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika MaciejTHC, 1-11 17.

1. MaciejTHC

MaciejTHC Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Witam panowie stoję przed zakupem testera diagnostycznego do wydania mam około 9000 tys wyszukałem sobie te 3 które są w opisie chciał bym żebyście mi doradzili co wybrać co będzie najlepsze
    Teraz korzystam z Delphi ds150e oczywiście pirat to mam taki uniwersalny
    Do Bmw przymierzam się do kupna icoma
    Jestem otwarty na wasze propozycje

Ostatnio edytowano: 1-11 17
  2. karol1851

karol1851 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    42
    Miasto:
    Orzysz
    Ja urzywam xtool ps90 jest ok ale tlumaczenie slabe nawet bardzo. Liczmiki robi te co ma w spisie programator do pamieci dziala ogulnie polecam

3. ryszard70

ryszard70 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Sląsk
    JA mam foxwell gt80 plus zakupiony w Gliwicach http://foxwell.pl/kontakt jezyk polski bardzo dobry robi to co napisane.Jestem z niego zadowolony.

4. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    562
    Miasto:
    Szczecin
    Za 9000 tys. kupisz wszystkie :meh:.

5. adamsal

adamsal Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łobżenica
    Adres strony:
    Witam
    Widzę że jesteś zadowolony z PS90, czy możesz podać z jakimi markami aut masz do czynienia ?
    Czy możesz napisać jak współpracuje z RENAULT w najnowszym sofcie którego była aktualizacja 6 listopada 2017 ?

6. sidewind76

sidewind76 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    sosnowiec
    Witajcie
    ja używam xtool i powiem tak marka ciekawa jedne robi lepiej drugie gorzej ale z samymi silnikami zawsze sobie radzi. Znam gościa właściciela marki na polskę i powiem tak że marka na pewno się mocno rozwinie
    w języku angielskim lub niemieckim naprawdę super sobie radzi i nie ma z nim problemów zespół inżynierów jest naprawdę ok. Z opisu widzę że jesteś z Gliwic a tam jest przedstawicielstwo aktualizacje masz bezpłatne i częste (ciągle ulepszane) jeśli chcesz możesz wpaść do Katowic i zobaczyć go w działaniu na żywo jak coś zapraszam. Oni sprzedają też foxwella.

7. adamsal

adamsal Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łobżenica
    Adres strony:
    Witaj
    Nie jestem z Gliwic ;)
    Co do PS90 mogę robić aktualizację tylko w języku Polskim i Angielskim.
    Jak pisałem wyżej, po ostatniej aktualizacji softu RENO (6 listopad) przyrząd się "rozsypał", przestał odczytywać VIN, nie widział żadnego modułu PCM :woot:
    Przed chwilą akurat zapodali kolejną aktualizację dla RENO i zaraz pójdę sprawdzić czy poprawili błąd. W zeszłym roku robiłem programowanie wtrysków w moim Espace (2012) i wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. W styczniu była aktualizacja, i ta opcja zniknęła z menu :(
    W grupie VAG w poprzednich softach można było wejść w ustawianie opcji bajtów i zaprogramować dosłownie wszystko (jak w VCDS), w nowszym sofcie można już tylko wpisać cały rząd konfiguracji, niestety nie wiedząc co dany bajt oznacza.
    W Jaguarze XJL (2014) próbowałem zrobić kalibrację zawieszenia pneumatycznego, niestety bez powodzenia. (zrobiłem to przyrządem za 127PLN w 2 minuty).
    Ogólnie krótko po zakupie, przy pierwszych wersjach softów PS90 sprawował się pięknie.
    Co GT80 firmy Xtool, też byłem pierwszym posiadaczem tego urządzenia, lecz wymieniłem go na PS90, ponieważ non stop się blokował.
    Podobno teraz poprawili jego wersję i jest OK.

8. sidewind76

sidewind76 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    sosnowiec
    Przepraszam za pomyłkę odnośnie gliwic pisałem w innym temacie do kogoś
    a co do twoich sugestii już poleciało info do szefa firmy wraz z opisem problemu
    gdyby więcej było takich to naprawdę można by ten projekt rozwinąć
    bo ciężko aby firma produkująca miała wiedzę o wszystkim jak na jedną markę wychodzi coś ok 300 000 tłumaczeń :) a gdzie reszta :)

9. MaciejTHC

MaciejTHC Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    Bylem u tych Panów w Gliwicach na Sosnicy i bardziej mi polecali tego foxwella ale głownie ze wzgledu na jezyk polski ale jakos do tego foxwela nie mam prekonania i w miedzy czasie znalazlem tego autel ms 905 ale toego to juz wgl nikt nie uzywal jedyna przewaga tych dwoch pierwszych to napewno 2 letania aktualizacja Autel tylko 1 rok

Cena wszystkich taka sam jeszcze slyszalem ze launch jest spoko i tez w podobnej cenie

10. sidewind76

sidewind76 Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    sosnowiec
    Trzeba testować na miejscu i wybrać taki jak Ci odpowiada

11. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    299
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    z tych trzech to tylko autel ....

12. MaciejTHC

MaciejTHC Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gliwice
    mozesz jakos bardziej uzasadnic

słyszalem tylko tyle ze drogie aktualizacje a sa tylko na rok

.

13. skrzypa

skrzypa Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Gorzów
    Witam, na chwile obecna jakieś nowe opinie na temat foxwella może są ? Może ktoś przez ten rok kupił i może się wypowiedzieć. Gdzieś wyczytałem że zrywa połączenie z oplami . Jak jest z dopisywaniem kluczy np w fordach ? Pozdrawiam