1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zaawansowana wyważarka

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika BestAutopzn, 14-09 20.

1. BestAutopzn

BestAutopzn Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam
    To mój pierwszy temat, szukałem czegoś podobnego ale nie znalazłem.
    Aktualnie jestem w etapie rozbudowy części wulkanizacyjnej mojego serwisu.
    Chcę zainwestować $ w naprawdę godny zaufania, wysoko jakościowy sprzęt do wyważania kół samochodowych. Głównym warunkiem musi być jak najmniejszy czas pełnego wyważania. Ważna jest dla mnie również możliwość diagnostyki koła, czytelny i prosty interfejs oraz solidny serwis w razie problemów. Myślałem też nad tym aby wymienić starą, podstawową wyważarkę na nową z niższej półki. Budżet to ok. 30-40 tyś. na zaawansowany sprzęt i ok. 15 na podstawową wyważarkę.
    Myślałem o marce Beissbarth, Unitrol i John Bean. Ktoś coś? Z góry dzięki za opinie.

2. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 339
    Miasto:
    Kaczory
    UNITROL sobie odpusc.
    Nie lepiej w jakąś włoska udezyc? Corghi, mondolfo ferro?

3. BestAutopzn

BestAutopzn Nowy

Docenione treści:
    0
    Dlaczego nie UNITROL? Jak u nich z serwisem?

Z tego co wiem to John Bean jest produkowany we Włoszech, w tym samym miejscu co Corghi (Zagłębie wulkanizacji w Corregio).

4. Jarzi

Docenione treści:
    1 339
    Miasto:
    Kaczory
    Przesiadłem się z unitrola na corghi i wiem, że już nigdy nie wrócę do unitrola.

5. Daniel Wójtowicz

Daniel Wójtowicz Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    BestAutopzn lubi to.
  6. alf28

alf28 Bywalec

Docenione treści:
    129
    Miasto:
    wieś
    miło jest przeczytać, że polskim telewizorze "iskra" i wieży "diora" podjąłem słuszną decyzje.
    Żegnając się z polską elektroniką.

7. Jarzi

Docenione treści:
    1 339
    Miasto:
    Kaczory
    Ogólnie nie mogę narzekać na wyważarki unitrola. Działały, ważyły, awaryjność na niskim poziomie i praktycznie awarie usuwaliśmy sami. Raz układ optyczny naprawiliśmy częściami z myszki komputerowej.
    Ale po wzięciu corghi widzimy, że to zupełnie inna liga sprzętu. Szybkość i dokładność pomiaru dużo wyższa.

8. alf28

alf28 Bywalec

Docenione treści:
    129
    Miasto:
    wieś
    no włąśnie. Takie pierdoły czasem decydują o tym że się odechciewa: a to zimny lut, a to jakieś zawieszenie się, a to ustawienie które powinno być intuicyjne i proste, a okazuje się: że bez instrukcji obsługi nie podchodź.

9. BestAutopzn

BestAutopzn Nowy

Docenione treści:
    0
    Zainteresował mnie topowy model B2000 oraz podstawowy B200.
    Jak wygląda kwestia serwisu i obsługi posprzedażowej u was?

Właśnie na takiej szybkości i dokładności zależy mi najbardziej. Chcę zainwestować w sprzęt który nie jest składany na taniej elektronice której granice błędów pomiarowych są rażące. Dzięki za opinie.

10. Daniel Wójtowicz

Daniel Wójtowicz Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Katowice
    Adres strony:
    Zacznę od tego że jeśli chodzi o John Bean to dostawa, montaż i szkolenie są zawsze w cenie. Jeśli chodzi o obsługę posprzedażową to jesteśmy autoryzowanym serwisem i oficjalnym dystrybutorem tej marki. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Umożliwiamy pomoc techniczną przez telefon lub naszą stronę internetową. Czas reakcji serwisu na zgłoszenie wynosi do 48h. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zadzwoń do mnie, kontakt masz poniżej a chętnie porozmawiam z tobą o wyważarkach które ciebie interesują.
    tymczasowy.PNG