1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zajrzyj potrzeba pilna Opel Corsa C 2006 5d 1.3cdti

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Micrus89, 8-12 18.

1. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Siemanko odrazu zaznacze ze to moj pierwszy post jesli umieściłem go w złym dziale to sory nastepnym razem ogarne co gdzie .

W zwiazku iż mam ten samochód od ponad miesiąca w dodatku w "deasl-u" moj pierwszy ... no nie zabardzo jeszcze ogarniam co jak itd.. Czy mógłby mi ktoś ogarniety w temacie odpowiedzieć na pytanie odnośnie wyceny wymiany oleju silnika w tym modelu (z wszystkimi filtrami itd) oraz klocków hamulcowych i jakie klocki według was beda najlepsze..
    Autko ma orginalny przebieg 90tys. km. Do niwgo dostałem książkę serwisową od pierwszego km w aso . Głównie zależy mi na wycenie ponieważ chce wiedziec na ile sie nastawic a nie zbyt mam czas zeby po aso krazyc i pytac od razu podstawie zrobia i wyjazd z gory dziena !

Ostatnio edytowano: 8-12 18
  2. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    459
    Miasto:
    Lubliniec
    Ceny usług zależą od regionu PL

3. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    No tak ale chodzilo mi plus minus ile koszta

4. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    Zamiast napisać post podjechałbyś do trzech warsztatów i miałbyś podane ceny. Przygotuj się na jakieś 800-1000 zł. Zależy jakie materiały.

WOODOO i slawek2007.28 lubią to.
  5. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    956
    Miasto:
    WWA
  6. dimitriew

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    Filtr paliwa, kabinowy, oleju, powietrza, klocki na przód oliwa plus robota.

7. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    459
    Miasto:
    Lubliniec
    Nie chce mi sie logować zeby ceny na dzień dzisiejszy spr. Olej z filtrem min 150 zł plus robota . Klocki następne 150 plus robota. Czyszczenie jarzm itp. Wszystko wychodzi w trakcie roboty. Najgorsze sa auta z małym przebiegiem i długim stażem bo śruby widziały ludzkie łapy w fabryce.

Wyobraź sobie sytuacje, ze korek spustu ni h.a nie chce sie odkręcić. Lamiesz gwint i trza wiercic wiertlem kobaltowym nowy gwint, korek i podkladka. Ps samo wiertlo konkretne to koszt minimum 40 z. Albo idziesz na skróty i odsysasz odsysarka za półtora tys. Odsysarka sama sie nie kupi

Ostatnio edytowano: 8-12 18
    toomii76 i pawel2406 lubią to.
  8. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Bartek dzieki wlasnie o konkrety mi chodzilo gdybym mial czasu troche sam bym go na warsztat posadzil i by robili niestety w moim zawodzie aktualnie to najgorszy sezon dniowki 12-16 h dziennie i 2 dni wolne na 7 wiec przeznaczam na regeneracje gdyby nie to to bym tu nawet nie zagladal . Jeszcze raz dzieki

9. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    Katowice
    To poproś kogoś z rodziny o pomoc.

10. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    No i tu koło sie zaokrągla bo nie ma kogo ..

11. dimitriew

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    To poczekaj aż sezon ciężkich prac minie i wstawisz furkę do warsztatu.

12. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Dobra.. Temat zamkniety dzieki