• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zakup samochodu Mercedes S-class

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
279
naprawdę chcesz 20 letnie auto? z 250 tysięcy na zegarach. oficjalnie tyle, bo pewnie nabite drugie ćwierć miliona :)
silnik 3.2, do tego automat. a ty się pytasz o ekonomie i koszty utrzymania
oj, nie tędy droga

ewentualnie to ty sprzedajesz to auto i szukasz rozgłosu :D

kakus

SuperMechanior
Punktów
21
Jego budżet na naprawy i rdze będzie leżał jak ten airmatic po nocy :)

Alpari

Bywalec
Punktów
13
Miasto
Dąbrowa Górnicza
alpari.auto.pl
Co Wy... Przecież Mercedesy się nie psują. Gorzej, że w tym przypadku mera już nie ma i został sedes.

Niestety w takiej cenie to raczej już będzie mocno wyeksploatowany samochód. Trafiają się fajnie utrzymane egzemplarze z małym przebiegiem, jak np. z Japonii (Raj Auto Gliwice), ale ceny wręcz porażające.

Endrej

Uczestnik
Punktów
3
Jak dla mnie jak już 20-letnie premium tej klasy to bardziej A8 D2 4,2 ale i tak nie ma mowy o niskich kosztach, miałem 1,8T w A3 zwykłym...zwykły kompakt z r4 turbo a i tak sporo poszło na serwis i poprawki po niezbyt dbających o auto właścicielach już widzę te wielkie silniki przeciekające po tylu latach.

Inna sprawa że marketplace na fb to ostatnie miejsce na zakup takich aut, tam rzadko kto sprzedaje coś zadbanego...

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2618
Miasto
PZ
Nie narzekam, trzy sztuki audi kupiłem tam tanio i dobrze tylko ostatni mój zakup remontuję od października 2021 :D

Do góry Bottom