• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

zamienniki opon - kalkulator rozmiarów opon

mobii

Początkujący
Punktów
0
Super stronka
co niektórzy oponiarze powinni tam zaglądać zanim wcisną klientowi zamiennik...

mlody67

SuperMechanior
Punktów
114
Miasto
Wrocław
Bardzo fajna sprawa nie tyle nawet dla oponiarzy co dla klientów.

fabian11f

Nowy
Punktów
0
Z ciekawości zapytam, jak się te kalkulatory sprawdzają w rzeczywistości?

Ostatnia edycja:

Jarzi

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1474
Miasto
Kaczory
1. Zamienilbym w wyszukiwarce kolejnosc ramek tak aby byla szerokosc, wysokosc, srednica.

2. Brak mozliwosci sortowania np. wg cen

3. Gwiazdki z ocenami dodalbym do wynikow wyszukiwania.
4. Stany magazynowe tez dodalbym do wynikow wyszukiwania.

fabian11f

Nowy
Punktów
0
Czyli nie ma większego sensu w poświęceniu czasu założeniu takiego kalkulatora?

Tytus7023

Początkujący
Punktów
0
Ostatnio przeczytałem ciekawy wpis o tym, że rocznik opon nie jest ważny o ile są dobrze przechowywane, a ich droga hamowania wcale nie odstaje od modeli np z tego roku? Co o tym myślicie? Warto kupować opony roczne, lub dwuletnie? Czy to kompletnie mija się z celem?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

alf28

SuperMechanior
Punktów
159
Miasto
wieś
Ostatnio przeczytałem ciekawy wpis o tym, że rocznik opon nie jest ważny o ile są dobrze przechowywane, a ich droga hamowania wcale nie odstaje od modeli np z tego roku? Co o tym myślicie? Warto kupować opony roczne, lub dwuletnie? Czy to kompletnie mija się z celem?
chleb też kupujesz wczorajszy?
opony mają być w nocy wyprodukowane i rano założone, reszta to już się do niczego nie nadaje.

Burak

Początkujący
Punktów
5
Miasto
Wieliczka
Guma się starzeje. I jeśli cena nie będzie atrakcyjna to bym sobie głowy nie zwracał takim nowym starym kompletem.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Widziałem ostatnio reklamę takich opon że niby dwuletnie są tak samo wartościowe jak nowe

Burak

Początkujący
Punktów
5
Miasto
Wieliczka
To po to żeby sprzedać stare . Idąc ta droga wiek samochodu powinno się liczyć od daty pierwszej rejestracji A nie daty produkcji. Nie mam z tym problemu jeśli cena będzie adekwatnie niższa. Ale jeśli w tej samej cenie będzie świezy komplet to po co kupować dwuletni?
Automatyczne połączenie postów:

To po to żeby sprzedać stare . Idąc ta droga wiek samochodu powinno się liczyć od daty pierwszej rejestracji A nie daty produkcji. Nie mam z tym problemu jeśli cena będzie adekwatnie niższa. Ale jeśli w tej samej cenie będzie świezy komplet to po co kupować Nie wiem czy jest jakiś przepis dotyczący wieku opon . Ale jeśli tak to w razie kontroli co powiemy? Ze leżały dwa lata no nie wiem czy by przeszło. Muszę podszkolić się w temacie jak to jest bo sam ciekawy jestem.

Ostatnia edycja:

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
111
Miasto
Xxx
Arni było chyba coś takiego na YT reklama jakiejś hurtowni z nieuzywanymi oponami ale kilkuletnimi... Wydaje mi się że Pan Klimek czy Duda to robił chyba... Powiedzieli tylko że musi być odpowiednio przechowywana na magazynie i po 2-3 latach i tak zachowuje się jak nowa...

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Także ten no ... Szukałem tej reklamy ale znalazłem taką ciekawszą :D zgadnij co mnie zainteresowało?
Arni było chyba coś takiego na YT reklama jakiejś hurtowni z nieuzywanymi oponami ale kilkuletnimi... Wydaje mi się że Pan Klimek czy Duda to robił chyba... Powiedzieli tylko że musi być odpowiednio przechowywana na magazynie i po 2-3 latach i tak zachowuje się jak nowa...

Do góry Bottom