• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zapraszam

darektech

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
17
Miasto
Legnica
Proszę wszystkich z dolnegoślaska o powitanie sie w celu połaczenia sił w naszym regionie i ew. pomocy

invencible

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Jelenia Góra
nie zauważyłem wcześniej tego tematu, witam ja z Jeleniej Góry.
Chciałbym zapytać (mam nadzieję, że można w tym temacie) czy znacie może panowie jakiś dobry warsztat w Jeleniej? Jestem praktykantem, kierunek szkoły to mechanik pojazdów samochodowych i chciałbym zmienić warsztat z tego w którym jestem obecnie na jakiś z prawdziwego zdarzenia, jakiś porządny. Znacie panowie może jakiś?

darektech

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
17
Miasto
Legnica
niestety nie nieraz chlopaki z jelonki/karpacz tocza sie az do mnie

invencible

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Jelenia Góra
oo nie, do Karpacza mam troche za daleko żeby na praktyki dojeżdżać. No nic, poszukam coś w tygodniu bo w warsztacie w którym teraz jestem nie jest za ciekawie ;)

igltokz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
130
Witam ja też Dolnyśląsk :)

igltokz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
130
dokładnie to może nie :p a tak mniej dokładnie to z kotliny kłodzkiej :D

invencible

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Jelenia Góra
Dzień dobry :)
Zwracam się z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji. Sprawa wygląda następująco, teraz od września idę do 2 klasy ZSZ czyli przede mną jeszcze 2 lata szkoły. Chciałbym zmienić praktyki na warsztat, w którym więcej się nauczę ale jest pewien kłopot, a bo ten chce kogoś z OHP-u a ten nie chce do Cechu zarejestrować i takie gadanie.. Mam jedną, ciekawą ofertę ale to warsztat, w którym naprawia się autobusy, busy, ciężarówki co jest dla mnie pewnym ograniczeniem bo ja chciałbym pracować przy osobówkach. I teraz pytanie czy przy tego typu dużych samochodach idzie się czegoś więcej nauczyć czy nie pchać się do takiego warsztatu? A może któryś z forumowiczów zna dobry warsztat, który mógłby polecić? ;)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
naprawa dużych to fajny temat ze względu na to że bezrobotnych mechaniorów i elektrykusów autobusowych jest niewielu, ja pracuje przy autobusach już 8 lat i nie narzekam na braki zajęć. Jeśli będziesz dobry to wszędzie sobie ze wszystkim poradzisz i znajdziesz robotę, jedyny minus to to że duże auta są... duże i ciężkie, wszystko w nich jest po prostu większe

invencible

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Jelenia Góra
Tak, właśnie o to chodzi że są większe, cięższe ale przez to i lepszy dostęp do poszczególnych części.. tak myślę. Pytanie tylko czy jak będę uczył się na autobusach/busach zdobędę potrzebne mi doświadczenie w naprawie osobówek?

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
ja zdobyłem, bo w pierwszej firmie gdzie naprawialem autobusy to tez czasami robilem osobowe, no i kierowcy mieli auta ;d moim zdaniem dobry mechanik autobusowy jest na wagę złota

shrek

Moderator Car Audio
Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1312
Miasto
Pyrlandia
koddoradia.blogspot.com
naprawa dużych to fajny temat ze względu na to że bezrobotnych mechaniorów i elektrykusów autobusowych jest niewielu, ja pracuje przy autobusach już 8 lat i nie narzekam na braki zajęć. Jeśli będziesz dobry to wszędzie sobie ze wszystkim poradzisz i znajdziesz robotę, jedyny minus to to że duże auta są... duże i ciężkie, wszystko w nich jest po prostu większe
ale z biegiem lat i utratą wzroku później sięgniesz po okulary:cool:

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
nie wiem bo ja nosze okulary już od 12 roku życia :p

mlody67

SuperMechanior
Punktów
114
Miasto
Wrocław
ja też witam was dolnoślązacy, hasłem : dolnoślązacy to kozacy:p

old1977

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
502
witam serdecznie z okolic Jawora k.l\Legnicy

akar13

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2
Miasto
wrocław
Dawno mnie tu nie było ale witam wszystkich z Wrocka :)

Tak przy okazji szukam ogarniętego elektryka samochodowego do współpracy, mam warsztat ale część elektryczna leży i zdycha :(

Do góry Bottom