• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zarobki mechaników

Misiek

Administrator
Porady
4
Punktów
2209
Miasto
Szczecin
auto-mis.szczecin.pl
A/ Do wlascicieli:
Ile płacicie swoim mechanikom? Bazujecie na przerobie czy na stawce stalej?

B/ Do pracowników:
Ile zarabiacie? Dostajecie wynagrodzenie za przerob czy stawka stala?

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2283
Miasto
PZ
ja dostaje kasę za godzinę pracy czyli 12,50; srednio w miesiącu mam ok 230 godzin czyli około 3000 zl na reke

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2283
Miasto
PZ
mieszkam pod Poznaniem w Koziegłowach a pracuje w Murowanej Goślinie, naprawiam autobusy podmiejskie (14 dużych i 3 minibusy) obecnie jest nas 3 na warsztacie.

trebor70

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
393
Miasto
lubelskie
Cześć Panowie pozdrawiam Wszystkich a przede wszystkim Murowaną Goślinę byłem tam kilka razy po autobusy Solaris i szkolenia oraz rozliczałem delegacje bo pracowałem dla Solarisa na umowy zlecenia w Grecji. Pracuje w małym miasteczku jako elektryk majster w firmie niby kiedyś państwowej przy autobusach ale zarabiam wstyd się przyznać 1800 zł. Kończę warsztacik przegrupowuję się na małe auta.

Bakus

Nowy
Punktów
0
Miasto
Częstochowa
Witam!
Ja od prawie dziesięciu lat prowadzę warsztat samochodowy, zatrudniam dwóch pracowników. Zarobki kształtują się na poziomie 2300-2500 , praca od8 do 17, niestety ale mimo tego , że na brak pracy nie narzekamy rentowność warsztatu spada, chodzi mi o koszty utrzymania , ZUS itp.
Można podnieść ceny usług ,ale myślę że nie przyniesie to efektów, daje sie zauważyć zubożenie społeczeństwa, coraz więcej klientów tylko wjeżdża pyta o cenę i jedzie dalej. Ceny mamy niezmienne od kilku lat np. wymiana opon stal 50zł, sprzęgło ok250zł, klocki 40-50zł, amory przód 50-60zł/szt
Napiszcie jak to wygląda u Was
Pozdrawiam

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2283
Miasto
PZ
pozdrowienia dla Częstochowy ;), byłem tam ostatnio jakiś czas na bazie MPK w Częstochowie i naprawiałem autobusy.

truskaweczki2

Początkujący
Punktów
0
zadowolony pracownik to dobry pracownik ;) nie ma co polemizować.

richi9

SuperMechanior
Punktów
19
Miasto
Kraków
Panowie ja wam powiem tyle szukam roboty od roku jako mechanik i nawet nie chcieli na dzień próby mnie wziąść...Tytlko dlatego że nie mogę stażu udowodnić...To jest porażka...
więc robie do tego szkołę mechaniczną i pracuje pod krakowem za 1400...A posiadam uprawnie nia na wózek widłowy i praktykę 5 lat oraz prawko B i C ...Ale roboty brak:( No nie jest państwo dla nas... Staraciłem wiarę że cos sie polepszy...

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2283
Miasto
PZ
tak to jest z tym stażem ja na początku też nie miałem go i musiałem brać robotę jak leci...

lolsik

Uczestnik
Punktów
1
Miasto
Babin
dość dziwne często biorą na probe i robisz tydzień za darmo jak umiesz to zostajesz jak nie to wylot , kwestia do jakiej odległości szukasz ja do pracy mam 40km w jedną stronę ale widzę ze sporo ludzi szuka żebypraca była pod nosem

S

S-LINE

Panowie powiedzcie mi ile srdenio zarabia mechanik pojazdow typu ciezarowka TIR??? bo dostalem dzis oferte pracy w Mercedesie zza granica dokladnie 22km od mojego aktualnego miejsca zamieszkania...jako mechanik silnikow za 2500-3000 euro miesiecznie...i kolatam sie z myslami czy zamknac i pojsc czy zostac na swoim...

S

S-LINE

za piatek i sobote wlasciciel wyplacil mi 1000zl i prosil abym przyszedl w poniedzialek wiec nie jest zle...

gratek98

Początkujący
Punktów
0
ja zarabiam 2000zl ale pracuje od 8 do 19 a nawet do 20, jest nas czterech na warsztacie ale ja planuje sie zwolnic i sam dlubac w garazu i zarobie to samo. przez taki czas pracy nie mam czasu zrobic ze swoim autem. a jedyny wolny dzien to niedziela

Do góry Bottom