• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

ZAWÓR EGR NTY -OPINIE

hermank

Początkujący
Punktów
0
Witam,
Mam problem z zaworem EGR. Zdiagnozowane i pewne, że to właśnie to. Pytanie regnerować czy kupić? Niestety nie stać mnie na tą chwilę na na nowy EGR, ewentualnie jakiś zamiennik sprawdzony i tańszy, żeby trochę pochodził i tu moje pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenie z EGR firmy NTY?? Cenowo bardzo kuszące. Wielkie dzięki, każda porada jest cenna

Gieniu

Początkujący
Punktów
0
Od marki NTY zakupiłem czujnik wałka rozrządu, padł po miesiącu także odpowiedź sobie sam:sour:

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
384
Miasto
Podkarpacie
Elektroniczne egr'y tylko z firmy która robi na oryginał . Lepiej odepnij wtyczkę od niego i tak jeździć a jak uzbierasz kasę to kup porządny .

BigKlaudek

Uczestnik
Punktów
4
Po pierwsze jest szukajka i wystarczy wpisać "NTY" i już znajdziesz tematy gdzie są opinie o tej marce. Po drugie jakby nie chciało się szukać to dosłownie pod twoim tematem jest temat o NTY. I po trzecie już wolę wymontować część i jeździć bez niej nic miałbym zamontować część z NTY.

Kykv

Początkujący
Punktów
1
Miasto
RJS
W Toyocie 2.0D-4D, montaż na życzenie klienta, podziałał calutki jeden dzień.
Dlatego ja je usuwam programowo wszędzie gdzie się tylko da.

BigKlaudek

Uczestnik
Punktów
4
Tu miesiąc, tu dzień odpowiedź sama się sunie na usta. Nie opłaca się montować części z marki NTY i tyle. Odpuść sobie mimo, że może cię niska cena kusić- nie warto.

mszkowalski

Początkujący
Punktów
0
Zakupiłem piasta koła z łożyskiem od marki NTY i pojeździłem zaledwie tydzień!! nie polecam

gerpard

Początkujący
Punktów
0
Już pisałem tu , że firma kiepska... Myślę, że sporo opinii znajdziesz na forum o NTY, niestety dobrych bardzo mało lub brak...

dk899

Początkujący
Punktów
1
Miasto
Wrocław
ja w biedniejszych czasach włożyłem egr z NTY do a3 1.9 tdi , chodził 6 miesięcy i autko sprzedałem

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1258
Egry zamienniki tylko w porywach stare membranówki podcisnieniowe,i to nie zawsze.Eletronika tylko ORG