• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zestaw kluczy nasadowych NEO TOOLS

torq1906

Nowy
Punktów
0
Witam, poszukuję jakiegoś zestawu kluczy nasadowych,
Będzie wykorzystywany głównie do okazjonalnej naprawy traktorów i maszyn rolniczych więc dobrze by było aby był wytrzymały i jednocześnie mnie nie zrujnował.
Znalazłem taki zestaw: NEO TOOLS 08-673
Czy warto się nim zainteresować, ewentualnie co innego byście polecili ? Nie narzekałbym jakby była w zestawie jeszcze grzechotka 3/8"(oczywiście mam świadomość, że będzie potrzebny większy budżet niż te 200zł, które kosztuje podany przeze mnie zestaw), z tym żeby nie było tam masy niepotrzebnej drobnicy typu bity z plasteliny itp.
Dostępny budżet: około 400zł.

maciek.k-k

SuperMechanior
Punktów
603
Miasto
OPOLSKIE
Witam, poszukuję jakiegoś zestawu kluczy nasadowych,
Będzie wykorzystywany głównie do okazjonalnej naprawy traktorów i maszyn rolniczych więc dobrze by było aby był wytrzymały i jednocześnie mnie nie zrujnował.
Znalazłem taki zestaw: NEO TOOLS 08-673
Czy warto się nim zainteresować, ewentualnie co innego byście polecili ? Nie narzekałbym jakby była w zestawie jeszcze grzechotka 3/8"(oczywiście mam świadomość, że będzie potrzebny większy budżet niż te 200zł, które kosztuje podany przeze mnie zestaw), z tym żeby nie było tam masy niepotrzebnej drobnicy typu bity z plasteliny itp.
Dostępny budżet: około 400zł.
Grzechotka 1/4 z tego zestawu rozpadła sie po tygodniu zestaw poszedł do zwrotu i wymieniłem na honiton H4056 i to był dobry wybór

WOODOO

SuperMechanior
Punktów
2463
A ja taki zestaw męczę od pół roku i nic złego nie mogę powiedzieć, a grzechotka 1/2 to i rury się nie boi :)

Vicia

SuperMechanior
Punktów
575
Miasto
Centrum Kraju
Kuźwa najlepsze narzędzia to mieli kiedyś Ruski u nas na rynku takowyje job twoja mać.

W140

SuperMechanior
Punktów
8
Miasto
Wyszków
Zawsze mnie dziwi po co zakładać rurę na grzechotkę?, czy ona jest od tego

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6749
Miasto
Mazowieckie
może kiedyś spróbuj to zrozumiesz

mnie zawsze dziwi jak ktoś się męczy zamiast użyć przedłużki

toomii76

toomi
Punktów
6481
Miasto
turek
Zawsze mnie dziwi po co zakładać rurę na grzechotkę?

choćby po to.

Vicia

SuperMechanior
Punktów
575
Miasto
Centrum Kraju
Toomi jesteś jak Gustlik z czterech pancernych co gwoździa na palcu wygiął.w mechanice to ty chłopie nie bezpieczny się robisz...

toomii76

toomi
Punktów
6481
Miasto
turek
o kulkę ze środka mi chodziło. ale zgubiłem.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

nanab

SuperMechanior
Punktów
47
Miasto
Bydgoszcz
To jakas podrobka musiala byc, bo chrome vanadium to bardzo dobra firma, robi narzedzia dla topowych brandow

toomii76

toomi
Punktów
6481
Miasto
turek
To jakas podrobka musiala byc, bo chrome vanadium to bardzo dobra firma, robi narzedzia dla topowych brandow
i ciekawostka taka, właściciel firmy pan Chrome Cast, drugi człon nazwy dołożył jak mu się córka urodziła. jak się domyślacie, dał jej na imię Vanadium.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6749
Miasto
Mazowieckie
Vanadium wyrosła na piękna kobite i zakochała się w samuraju który był kowalem a nazywał się
Hatsomuki MataYato.

Do góry Bottom