1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zestaw kluczy walizka YATO YT-3857 nowy/używany

Dyskusja w 'Wyposażenie warsztatu, narzędzia kupię' rozpoczęta przez użytkownika Jebaniutki, 20-07 18.

1. Jebaniutki

Jebaniutki Nowy

Docenione treści:
    1
    Witam! Jak w temacie! Kupię zestaw (walizkę) z YATO YT-3857. Jest to zestaw 58el. 3/8". Niestety chyba już go nie produkują a zależy mi właśnie na tym zestawie. Interesuje mnie zarówno nowy jak i używany ale w dobrym stanie.
    E-mail:entercom.computer@gmail.com
    Priv raczej nie bo rzadko tutaj bywam.

2. Josep

Josep Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Bytom
    Adres strony:
  3. Skrzekuu

Skrzekuu Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie opłaca się za ten pieniądz idzie kupić tą dużo większa ealizke z nasadkami na 1/2 cała a te też są w niej

4. Jebaniutki

Jebaniutki Nowy

Docenione treści:
    1
    Heh gdyby było lekko to bym poszukał. Ten link już dawno obdzwoniłem - nie mają tego zestawu. Wg bardzo ciężko go dostać bo już ponoć nie produkują. Opłaca nie opłaca. Po 1 zależy mi na małej lekkiej mobilnej walizce. Mam oddzielnie 1/4 i 1/2 i sobie chwalę takie rozwiązanie, po 2 w zestawie all in one jest co drugi rozmiar i wku*w że tego brakuje albo tego i muszę tachać w workach za sobą pojedyncze nasadki, a w pojedynczych zestawach mam chociaż wsio wsio po kolei każdy rozmiar krótkie i długie.

Ostatnio edytowano: 20-07 18
  5. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    316
    Miasto:
    Gdańsk
    Ma rację tak jest....

6. Jebaniutki

Jebaniutki Nowy

Docenione treści:
    1
    Hehe teraz jak już znalazłem i zamówiłem to się nawet na allegro pojawiły i to o 30zł taniej niż kupiłem:/ Ale cóż grunt że już mam. Temat do zamknięcia.