1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zestrojenie wzmacniacza z radiem

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika paaawel, 1-06 18.

1. paaawel

paaawel Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kępno
    Od dłuższego czasu posiadam radio pioneer deh-1800ub do którego podłączone mam 2 głośniki na przód i 2 na tył, ale brakowało mi do tego basu więc dokupiłem zestaw WZMACNIACZ MAGNAT EDITION TWO 2-KANAŁOWY 500W + SKRZYNIA BASOWA MAGNAT BS30 Po prawidłowym podłączeniu działa wzmacniacz ze skrzynią i przednie głośniki lecz przestały grać tylne głośniki. Proszę o pomoc w dostrojeniu wzmacniacza i radia, aby grały mi wszystkie głośniki ze subwooferem. Przypominam 4 głośniki pracują z radiem, a subwoofer ze wzmacniaczem. Szukałem pomocy wszędzie i znalazłem cośw tym stylu SUB/REAR , rear/rear sub/sub, ale zupełnie nie umiem tego "zestroić"

2. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    410
    Miasto:
    Lubliniec
    Wzmacmiacz podpioles czinczami czy przez zlacze hi input bezposrednio od glosnikow?

3. paaawel

paaawel Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kępno
    Wzmacniacz czinczami prosto do radia

4. paaawel

paaawel Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kępno
    Opisany problem rozwiązany, ale wystąpił następny. Skrzynia basowa gra cicho, tzn zaczyna bujać głośnikiem dobiero po rozkręceniu gaina na maxa czyli coś nie tak. Sprzęt sprawdzany na innym radiu i wszystko ok. Powiedzcie jakie ustawić pasmo w radiu i na wzmaku?

5. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    293
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Basowe