• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zwisający kabel spod auta Golf V 1.6 2006

mabe30123

Nowy
Punktów
0
Część, spod auta, w przedniej części, mniej więcej na środku zwisa mi kabel i szura po po ulicy jak jadę.

Wiecie może co to za kabel i jak go podpiąć? Nie dam rady wczołgać się pod auto, żeby zobaczyć dokładniej, a chciałbym wiedzieć co nieco zanim pojadę na tunel do diagnosty.

Najprawdopodobniej jest to czujnik poziomu oleju, tylko u mnie wygląda na pęknięty, przez co podejrzewam, że nie będzie dało się go wpiąć. Czy da się samemu wymienić jakoś ten plastik czy powinienem jechać do mechanika? No i skoro to czujnik oleju to nie powinno mi pokazywać kontrolki? Bo nie wyświetla się.

Samochód to Golf V 1.6mpi 2006 wersja GOAL

Zdjęcia:

9cf497e2a56afe38med.jpg

28c7c3049035eaeemed.jpg

Ostatnia edycja:

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
322
jak odłączysz wtyczką, to kontrolka gaśnie.
włącz sam zapłon i sprawdź czy świeci się kontrolka. jeżeli tak i po odpaleniu gaśnie to NIE od czujnika oleju.

1.6 jak pamiętam miało ten czujnik w okolicach połączenia silnika ze skrzynią, u góry

wtyczkę możesz samą kupić. ale czy będziesz potrafił przełożyć?
link:

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2673
Miasto
PZ
Część, spod auta, w przedniej części, mniej więcej na środku zwisa mi kabel i szura po po ulicy jak jadę.

Wiecie może co to za kabel i jak go podpiąć? Nie dam rady wczołgać się pod auto, żeby zobaczyć dokładniej, a chciałbym wiedzieć co nieco zanim pojadę na tunel do diagnosty.

Najprawdopodobniej jest to czujnik poziomu oleju, tylko u mnie wygląda na pęknięty, przez co podejrzewam, że nie będzie dało się go wpiąć. Czy da się samemu wymienić jakoś ten plastik czy powinienem jechać do mechanika? No i skoro to czujnik oleju to nie powinno mi pokazywać kontrolki? Bo nie wyświetla się.

Samochód to Golf V 1.6mpi 2006 wersja GOAL

Zdjęcia:

9cf497e2a56afe38med.jpg

28c7c3049035eaeemed.jpg
Podjedź na skp, daj dla diagnosty 20 żyła a on ci to podepnie tam gdzie trzeba :)

Psikuta1994

SuperMechanior
Punktów
113
Podjedź na skp, daj dla diagnosty 20 żyła a on ci to podepnie tam gdzie trzeba :)
Kiedyś w trasie wpadł mi kawałek gałęzi pod magiel i szorował po ulicy , nie mogłem wyszarpac to podjechałem do skp bo było najbliżej . Wchodzę, mówię jaka sytuacja i czy mogę najechać na kanał i wyjąć oczywiscie nie za darmo .
Diagnosta burknał pod nosem tylko że to nie warsztat i dosłownie po hamsku zamknął drzwi mi przed nosem ...

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2673
Miasto
PZ
Kiedyś w trasie wpadł mi kawałek gałęzi pod magiel i szorował po ulicy , nie mogłem wyszarpac to podjechałem do skp bo było najbliżej . Wchodzę, mówię jaka sytuacja i czy mogę najechać na kanał i wyjąć oczywiscie nie za darmo .
Diagnosta burknał pod nosem tylko że to nie warsztat i dosłownie po hamsku zamknął drzwi mi przed nosem ...
Są i tacy

Do góry Bottom