• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

E W212 COUPE 250cdi błąd P0270

Andhar

Początkujący
Dołączył
14.09.2016
Postów
6
Punktów
0
Miasto
Zory
Witam serdecznie byłem ostatnio na serwisie Mercedesa w celu sprawdzenia samochodu i okazało się że wszystko jest OK dostałem wydruki i dopiero w domu zauważyłem że na jednym wydruku Wisi błąd p 0270. Nie wiem czy mechanik to przeoczył czy jest to jakiś nieszkodliwy błąd o którym nie warto było mnie informować.
 

Andhar

Początkujący
Dołączył
14.09.2016
Postów
6
Punktów
0
Miasto
Zory
Dzięki za link. Jeszcze jedno pytanie ma do wymiany alternator jego ładowanie to 11,7v czy to może być przyczyną te błędu?
 

Tom_

Zweryfikowany Mechanik
Dołączył
1.10.2014
Postów
1259
Punktów
232
Wiek
30
Miasto
Szczytno
No bo nie ładuje alternator, więc nie pokaże więcej niż napięcie akumulatora jakie jest
 

david2291

SuperMechanior
Dołączył
1.07.2011
Postów
1134
Punktów
114
Wiek
34
Tłumaczenie nie jest najlepsze ale poczytaj dokładnie i pomysl co może mieć wspólnego wtrysk z alternatorem. Wygląda na to ze nie tylko latek będzie do roboty
 

samspec13

Zweryfikowany Mechanik
Dołączył
3.01.2014
Postów
6583
Punktów
646
Miasto
europolonia
Lepiej napraw ten altek a potem pokasuj błędy, przejedz ze trzysta na różnych prędkościach i daj zeskanować od nowa.
 
Do góry Bottom