• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ford fiesta 1.3 duratec 2006 - Wyrzuca płyn ze zbiorniczka.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2317
Miasto
PZ
Jak będziesz miał rozwolnienie to sobie dziurę korkiem zatkaj to nie będzie ci lecieć .
Mash Up Running GIF

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
149
Miasto
Xxx
W tej fiescie jest termostat zespolony z obudową tak jak by magistralą.. Jeśli termostat jest założony marki max Gear czy coś w ten deseń... Mozesz go już zmienić na ten droższy...

Krakus741

Bywalec
Punktów
5
Wcześniej nie miałem czasu grzebać dalej przy aucie .
Wczoraj trochę przy nim posiedziałem , okazuje się że jest zbyt słaby obieg płynu chłodzącego na wolnych obrotach ,gdy podniesie się obroty silnika zaczyna się przebijać i chłodnica robi się ciepła i temperatura silnika spada, lecz gdy zostawi się na wolnych obrotach znowu chłodnica robi się zimna .
Czyli wchodzi na to że ma zbyt słaby obieg tylko dlaczego ?

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
78
Miasto
Wołomin
Bo masz zaklucony obieg plynu przez dostajaca się kompresję do układu chlodzenia

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
78
Miasto
Wołomin
Nie zawsze Ci pokaże pytanie czy masz dobry płyn. Robię teraz pande też mi test nic nie pokazał A okazało się po zdjęciu glowicy że waliło do wody aż miło. Ściągaj głowice oddaj do obróbki i sprawdzenia i będzie po temacie

Wicikowski97

Początkujący
Punktów
-1
Miasto
Tuchola
I pewnie taki pozostaniesz, bo sam tego chcesz...:)
Ja ci nie bronię ( a wręcz zachęcam ) wziąć do ręki jakąkolwiek książkę o tematyce układów chłodzenia silników spalinowych i ją przeczytać... nie mówiąc już, że internet jest zawalony tego typu artykułami... i się do edukować... i jak już opanujesz materiał i takie układy nie będą dla ciebie stanowiły czarnej magii - to pogadamy...:)
Ale raczej to nie nastąpi, bo ty nie jesteś ani trochę ambitnym człowiekiem i wolisz pozostać na poziomie zwykłego leszcza oderwanego granatem od pługa, co to tylko umie jęczeć i wymieniać wszystko na pałę bez pojęcia...WooDoo wypowiada się w dużej ilości postów nie wnosząc nic do sprawy. Po jego poziomie wypowiedzi widać jaki to "rozgarnięty intelektualnie" człowiek :)
Automatyczne połączenie postów:

WooDoo wypowiada się w dużej ilości postów nie wnosząc nic do sprawy. Po jego poziomie wypowiedzi widać jaki to "rozgarnięty intelektualnie" człowiek

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2675
Automatyczne połączenie postów:

WooDoo wypowiada się w dużej ilości postów nie wnosząc nic do sprawy. Po jego poziomie wypowiedzi widać jaki to "rozgarnięty intelektualnie" człowiek
No wystarczy poczytać twoje posty, błyskasz w nich wiedzą techniczną jak goła doopa za krzaka...:)
A poziom twojego rozgarnięcia jest na poziomie rozgarniętego obornika na polu...:)
Najlepszy temat jest jak diagnozujesz stuki przez internet... normalnie beka...:)
A w profilu opisuje, że prowadzi warśtat... podaj adres żeby można było szerokim łukiem omijać tą dziuplę...:)

Ostatnia edycja:

Wicikowski97

Początkujący
Punktów
-1
Miasto
Tuchola
No wystarczy poczytać twoje posty, błyskasz w nich wiedzą techniczną jak goła doopa za krzaka...:)
A poziom twojego rozgarnięcia jest na poziomie rozgarniętego obornika na polu...:)
Najlepszy temat jest jak gościu diagnozuje stuki przez internet... normalnie beka...:)
A w profilu opisuje, że prowadzi warśtat... podaj adres żeby można było szerokim łukiem omijać tą dziupl

Najlepszy temat jest jak diagnozujesz stuki przez internet... normalnie beka...:)
A w profilu opisuje, że prowadzi warśtat... podaj adres żeby można było szerokim łukiem omijać tą dziuplę...:)
Ciekawe co Ty robisz na co dzień. Jak widać bardzo dużo czasu poświęcasz na wypowiedzi z "dupy" . Gdybyś nie zauważył "inteligentny człowieczku" to temat że stukaniem silnika rozwiązałem. Więc nie wiem co masz do tego tematu..

Wicikowski97

Początkujący
Punktów
-1
Miasto
Tuchola
Ja też wiem, że jesteś durny, więc Ci podpowiem - Wicikowski97 miał na myśli Ciebie.

Ja też wiem, że jesteś durny, więc Ci podpowiem - Wicikowski97 miał na myśli Ciebie.
Właśnie takich użytkowników powinni wyrzucać. Bo albo forum służy do pomocy konsultacji itp.. Albo do właśnie takich durnych wypowiedzi "WooDoo"

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2675
O już druciarzy dwóch się zebrało... teraz będą sobie z dzióbków spijać...:)
Weźcie się lepiej za naukę, bo wasza wiedza na temat mechaniki którą tu reprezentujecie to jeden wielki śmiech na sali...:)
Jeden ananas co to jak dostał samochód z stukami to usiadł i się rozpłakał i musiał się pytać na forum... diagnosta pierwsza klasa...:)
A drugi mistrz diagnostyki za pomocą szklanej kuli i naprawy widelcem...:)
Teraz będą siedzieć przed kompem i się wzajemnie nakręcać i podniecać i 31012012223257-1009daffy.gif :)

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
93
Miasto
Okolice Krakowa
Nikomu nie będę nic spijał, ja mam po prostu satysfakcję, jak po raz kolejny mogę podkreślić publicznie zerową wartość Twojej obecności tutaj i ogólnie Twojej osoby. No, no, widzę dalej narracja iście PiS-owska - rzucanie pustych haseł bez żadnych argumentów. W zasadzie nic lepszego nie da się po Tobie spodziewać, pięknie to tylko dopełnia obraz Twojej osoby.

Ja myślę, że Ty musisz tak robić ustami komuś z administracji, że tak trzymają tu takiego chama i prostaka.

Wicikowski97

Początkujący
Punktów
-1
Miasto
Tuchola
O już druciarzy dwóch się zebrało... teraz będą sobie z dzióbków spijać...:)
Weźcie się lepiej za naukę, bo wasza wiedza na temat mechaniki którą tu reprezentujecie to jeden wielki śmiech na sali...:)
Jeden ananas co to jak dostał samochód z stukami to usiadł i się rozpłakał i musiał się pytać na forum... diagnosta pierwsza klasa...:)
A drugi mistrz diagnostyki za pomocą szklanej kuli i naprawy widelcem...:)
Teraz będą siedzieć przed kompem i się wzajemnie nakręcać i podniecać
Ty za to udowadniasz jaką masz wiedzę. Powtórzę ci że to forum jest po to żeby sobie pomagać. A nie cisnąć na każdego i każdemu dopier*****... Wracając do samochodu ze stukami. Zdiagnozowano uszkodzenie. Więc nie wiem w czym ty masz chłopie problem.. Za to podejrzewam że gdybys to Ty diagnozował to po 5 minutach już byś wiedział w jaki stanie są poszczególne elementy.

kamil210

Bywalec
Punktów
12
Ja bym nie wierzyl do końca w testy upg. Poszukaj kogoś z OSC i przetwornikiem ciśnienia,wtedy będzie pewność co do gruziwa.

Do góry Bottom