• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Inny panel do radia

MonsieurEtudiante

Początkujący
Dołączył
11.06.2015
Postów
19
Punktów
0
Wiek
30
Witam ! Od dawna irytuje mnie to, że w moim radiu w samochodzie(niefabrycznym radiu) nie posiadam wejścia ani usb ani aux. Teraz to praktycznie standard wszędzie gdzie tylko się nie spojrzy.. Jestem ciekawy, czy jeśli zmienię sam panel, a zostawię radio to czy będzie to działać? A jeśli tak, to czy opcja aux albo usb też?


Pozdrawiam !

Wiem, że jest to forum dla mechaników, jednak liczę że ktoś jest w tej kwestii obeznany.
 

voodo

SuperMechanior
Dołączył
3.02.2015
Postów
970
Punktów
201
Nie będzie. Też chciałbym zmienić grilla od porche i mieć wtedy porche ;) Jeżeli jeszcze masz radio na kasety to można kupić specjalną kasetę z kablem jack.
 

voodo

SuperMechanior
Dołączył
3.02.2015
Postów
970
Punktów
201
Nie no bez przesady... na allegro chodzą już po niecałe 10zł+ przesylka. A może masz jakąś nawigację? W niektórych są transmitery.
 

maxsslko

SuperMechanior
Dołączył
30.11.2014
Postów
2777
Punktów
297
Jest tani sposob na ulubiona muzyke w aucie. Poznaj po prostu laske z gitara, bedzie Ci grala podczas jazdy. LIVE!!
 
Do góry Bottom