• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Korekty wtrysków MB W211 E240

Dołączył
7.07.2019
Postów
34
Punktów
1
Wiek
41
Miasto
Dziwnów
Witam zrobiłem test programem Autel MaxiAP AP200
-Mam lekkie falowanie obrotów na biegu P,D,R
-Silnik nie pracuje całkowicie płynnie jakby coś go przycinało (Można to nazwać dławieniem chwile pochodzi ok i zaraz znowu jest to dość cykliczne)

Chciałem się poinformować czy te korekty są prawidłowe w dawkowaniu paliwa? Czasami jest też tak że przy spokojnym ruszaniu poszarpuje ale jak mu wcisnę gaz mocniej to jedzie normalnie (Takie uczucie jakby brakowało paliwa w zbiorniku)

Mam wymienione 12 świec,zrobione czyszczenie przepustnicy i przepływomierza powietrza,wymienione filtry powietrza,w skrzyni był wymieniony nowy olej (Dynamicznie) w serwisie Mercedesa i sprawdzili skrzynię wszystko działa prawidłowo bo bałem się że pada hydrokinetyk.
Wklejam również błędy jakie wykazał test.
 

Załączniki

  • 2020-04-08_17-18-59.pdf
    43,8 KB · Wyświetleń: 8
  • Screenshot_20200408-131621.png
    Screenshot_20200408-131621.png
    171,2 KB · Wyświetleń: 7
Do góry Bottom