1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Lokalizacja auto-serwisu wieś/przedmieścia/miasto

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika CubeBonus, 7-10 18.

1. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    221
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Adres strony:
    80 procent to skrzynie - układ napędowy. Chociaż zdaza się głowica , jakieś amorki itp , ale najczęściej to skrzynie i dpf

Auto.Klinika lubi to.
  2. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    282
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Otóż to. Wiekszy biznes to wiesze koszty.
    Jakies 20 km ode mnie na wiosce chłopak robi motory od dziecka. Poza tym stopniowo zaczął dokładać do oferty odzież motocyklowa, części i akcesoria, a teraz ma sprzedaż motorów, quadow dla dzieci i takie tam.

3. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    Potwierdzam, lepiej czasem przerobić mniej, na spokojnie i na swoim, niż wynajmować hale w centrum miasta i płacić za to grube $$$. Do tego jeszcze musisz mieć więcej ludzi, bo w 2 osoby nie obskoczysz 5 stanowisk (chyba, że na zasadzie rozłożyć jedno, czekać na części, rozłożyć drugie, trzecie... i tak auta sobie będą wisieć cały dzień jak żyrandole, ale wtedy już w ogóle nic nie zyskasz, poza siwymi włosami), a jak masz więcej ludzi to musisz ich pilnować, bo wiadomo jak to jest...

Przelicz to sobie na spokojnie i się zastanów ile tak na prawdę $ zostanie Ci w kieszeni więcej przy takiej działalności... wtedy zestaw to z tym ile więcej stresów i zapier...

Jak już chcesz się bawić, to doradzam gdzieś na przedmieściach się pobudować/wynająć. W dzisiejszych czasach na grubszą naprawę jak ktoś przywozi to zazwyczaj mają w rodzinie jeszcze jedno auto i do mnie np. przywożą i 50km. Jak nie mają, czy np. "mąż w delegacji" to nie ma problemu, że ktoś od nas znajdzie te 15-20 minut i odwiezie klienta do domu. Z zastępczych aut nie korzystamy, bo jakoś mam złe doświadczenia z pożyczaniem aut, a nie chcę komuś dawać jakiegoś trupa, bo za czym to wygląda?

4. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    412
    Miasto:
    Lubliniec
    Mój 4 szwagier naprawia (jeszcze) teaktory koparki ciężki sprzęt ale co do niego zajade to stoi jakaś maszyna i z 10 skuterów. Mowi, ze teraz to ma zapierdziel