1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem z odstąpieniem od umowy kupna samochodu

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika Ewelinaxxx, 9-10 20.

1. Regaciarz

Regaciarz Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    154
    Miasto:
    Wasilków
    Mój master z 2006 Cię nie lubi :D tak się cieszyłem z lawety z klimatyzacją a tu już tylko huta została :(
    A tak na poważnie to duży procent aut ma namieszane w cepiku. Jak wchodziło zapisywanie przebiegu każdy to olewał, że cuda były wpisywane ( w moim motocyklu zamiast 24 jest 42 w 2016), każdy normalny kupujący domyśli się, że to zwykła pomyłka jak reszta przebiegów na jakąś logikę a jeden jest z czapy.
    Co do głowicy to handlarz będzie się bronił, że auto ma 600 tys pewnie większość na gazie to usterka wynikła z normalnego zużycia

2. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 396
    Miasto:
    Kaczory
    Bardziej o osobowki mi chodzi. W busach nie robie.

3. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    1 018
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    To będą czesto pojawiające sie przypadki takie. Jak baba kupuje jednorazowke . Niestety to będzie norma, kupno auta dzisiejszego to kłopoty. A tak wszyscy pluli na stare gruchoty a teraz coraz wiecej MB 180 pojawia sie na drogach.