• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Traktowanie Praktykanta.

Caremee

Początkujący
Punktów
0
Młody pewnie zamiast się zająć nauką zawodu podczas praktyk, to pewnie ma przyspawany do łapy telefon i aktywnie uczestniczy w życiu towarzyskim na fejsie...i jak się na niego nie huknie porządnie to by podpierał ścianę...:D
No wlasnie nie, zajmuje się mechaniką motocyklową, od czasu da się z nimi pogadac na ten temat ale rzadko, i nie jestem z tych co non stop stoi podpiera sciane i patrzy w telefon, bo większość dni siedzę w garazu i ogarnian ludziom quady crossy motory itp itd, wracajac z garazu, a często jest tak ze nawet nad ranem zazwyczaj ogarniam siebie i spac, jezeli wroce przed 24 to usiade na chwilke przed komputer, i zazwyczaj szukam czesci lub po prostu zajmuje się sprawami szkolnymi.

Vicia

SuperMechanior
Punktów
601
Miasto
Centrum Kraju
No wlasnie nie, zajmuje się mechaniką motocyklową, od czasu da się z nimi pogadac na ten temat ale rzadko, i nie jestem z tych co non stop stoi podpiera sciane i patrzy w telefon, bo większość dni siedzę w garazu i ogarnian ludziom quady crossy motory itp itd, wracajac z garazu, a często jest tak ze nawet nad ranem zazwyczaj ogarniam siebie i spac, jezeli wroce przed 24 to usiade na chwilke przed komputer, i zazwyczaj szukam czesci lub po prostu zajmuje się sprawami szkolnymi.
Oo .ja w między czasie sobie ogarniam Junaka.

Do góry Bottom