1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Zgrzytanie w tylnym kole (to nie łożyska)

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika ddamiann, 8-05 18.

1. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Kolego mylisz pojęcia, gdybym wiedział CO mam wymienić, to bym wymienił a gdybym nie potrafił wymienić to właśnie odnośnie wymiany konkretnej części zadał bym pytanie.

Ty to już wgl odwracasz kota ogonem, bo ja tylko zadałem pytanie co i gdzie ewentualnie może zgrzytać a wy zaraz, że nie potrafię czegoś wymienić i coś zepsułem.
    A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem temat ? Jeden z drugim ? Bo po tych wypowiedziach to wątpię.

WOODOO ciebie nic nie przerasta, ty jesteś zajebisty spec od pojazdów mechanicznych to powiedz mi co chrupie mi w kole podczas powolnego ruszania bądź też skrętów ? Czekam, bo jak na razie to konkretnej odpowiedzi nie udzieliłeś tylko zadajesz pytania, na moje pytania też odpowiadasz pytaniem bądź śmiejesz się a tak właściwie to sam nie wiesz z czego :)

2. kojak2464

kojak2464 Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Miasto:
    Kłodzko
    Sedno jest takie że przez internet nikt ci tego nie zrobi zrozum, skoro sam nie możesz znaleźć to ic do osoby która znajdzie. Cały czas o to chodzi, nikt ci nie chce źle.

3. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Trzeba zrobić taki dział z poradami i naprawą auta przez Internet.

Mam u siebie problem...czasami,ale nie zawsze coś jak by strzelało w zawieszeniu. Dzieje się to po prawej i lewej stronie podczas skrętu chociaż nie zawsze. Co to może być?

Skręcamy w lewo strzał w prawej stronie. W prawo no to w lewej. Co to może być?

Wiem że wierni słuchacze pomogą mi znaleźć odpowiednie wytłumaczenie

4. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    No to trzeba było tak napisać w odpowiedzi pod moim pierwszym postem. I nie pije tu teraz do ciebie bo ty akurat udzieliłeś najbardziej rzeczowej odpowiedzi.

Bo reszta osób np Mck pomocnik piszą durne posty z których nic nie wynika i zadają durne pytania nie wiem po co. Nie wspomnę już o dodawaniu pojebanych fotek do postów jak np mechanik.k i pytania jakie to auto, jak dla was może być to łada samara bo i tak przecież przez internet nie można stwierdzić usterki to po co wgl o to pytacie ?? Co drugi w niku ma "mechanik" a zachowanie dzieciaka z przedszkola.

Ja mam dla ciebie wytłumaczenie i to bardzo skuteczne usterka zniknie na zawsze gwarantuję.
    Weź telefon, wybierz numer 32 768 32 13, następnie podaj twój adres zamieszkania, Panowie przyjadą zapłacą ci 500zł a ty pozbędziesz się problemu nie tylko z zawieszeniem ale i całym samochodem:) a za uzyskane pieniądze kupisz sobie używane koło do nysy :).
    Pozdro!
    Używki w nie złym stanie.

Ostatnio edytowano: 12-05 18
  5. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Naucz się dobrze opisać to co trzeba. Dla twojej wiadomości warto napisać co to za auto. Jeżeli sam już sobie nie poradziłeś to odpuść i oddaj auto komuś kto się zna. Ten własny plan działania możesz wykonać we własnym kierunku ze swoją padaka... Taki zacząłeś być cwany to wytłumacz co może się dziać w przypadku,który opisałem

6. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    221
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Adres strony:

7. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Po jakim czasie...

8. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Przecież ja ci cwaniaku opisałem jak załatwić problem z twoim złomem 32 768 32 13 Olmet i nara !. A jak tak bardzo kochasz swojego żuka to kolega kojak2464 podał ci rozwiązanie --- STACJA DIAGNOSTYCZNA !
    Sam doskonale to skwitowałeś "Trzeba zrobić taki dział z poradami i naprawą auta przez Internet." Co chrupie mi w zawieszeniu hmm ?

a jak tyś taki cwany to powiedz mi jak się po twojemu luzy sprawdza ? I co mi zgrzyta ?. A nie odpowiadasz pytaniem na pytanie a pomiędzy tym twierdzisz, że problemu nie da się rozwiązać przez internet.

9. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    A mnie to komar w nocy ugryzl

Nie znam auta. Co tam jest wachacz ciagniony czy wielowachaczowe?

10. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 425
    Miasto:
    London Tottenham
    Adres strony:
    Do sprawdzenia

Załączone pliki:

WOODOO lubi to.
  11. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Byłem szybszy niż sądziłeś. Na stacji nic nie znalazł. Przegląd przeszło od razu

12. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    A mi nie o przegląd chodzi tylko o sam fakt, mój też przegląd z roku na rok przechodzi bez problemu.
    Piszecie jedź se na stacje a jak sam mogłeś się przekonać na stacji nic nie wyjdzie a problem nadal istnieje, dlatego jak dla mnie nie ma co drzeć kotów przez internet tylko sobie pomóc w końcu po co są taki fora jak te.

mechanik.k Świetnie to podałeś dzięki !
    Zastawiam się nad dwoma rzeczami a po tym co napisałeś to w sumie nurtuje mnie już tylko jedna mianowicie, z autem było wszystko w porządku do momentu aż rozwaliła się plecionka na wydechu oczywiście kupiłem nową wspawałem i wydech jest jak najbardziej ok ale zaczęło się te chrupanie z tyłu.
    Myślałem jeszcze nad amortyzatorem ale na stacji nic nie wyszło więc nie wiem, co do zawieszenia to jedynie łączniki stabilizatora nadawały by się do wymiany ale wątpię aby to przez nie tak się działo.
    Reszta którą podałeś jest ok, hamulce nowe rok temu, tarcze kotwiące dwa lata temu.

Ostatnio edytowano: 14-05 18
  13. Mck pomocnik

Mck pomocnik Uczestnik

Docenione treści:
    12
    To sprawdź jeszcze te łączniki. Złap za niego i spróbuj podważać

14. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Gumy są sparciałe ale trzyma się całości przy próbie podważenia ani drgnie, na stacji gościu też nic do nich nie miał tylko właśnie mówił, że "wymienił by sobie to pan bo gumy już trochę stare" i tyle.
    Dalej męczy mnie ten wydech, no ale co mogłem zrobić źle ? Plecionka wspawana, przedmuchów nie ma, do kolektora dobrze dokręcone na nowej uszczelce, wszystkie gumowe zawiesia zostały przy okazji wymienione na nowe, a problem zaczął się właśnie po tej wymianie.

Trzymałem się tej piasty bo faktycznie łożyska były wybite i koło chodziło na boki przy ruszaniu nim, ale jak mechanik.k wysłał te fotki to skumałem fakty.

15. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Miasto:
    Józefów
    Układ wydechowy może dotykać do podwozia albo do zawieszenia i może dawać efekt chrupania.

16. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    No właśnie nie dotyka bo jest zawieszony tak samo jak kiedyś, nic tam nie zmieniałem ani nie przerabiałem.

17. dunajec

dunajec Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    nowy targ
    A mocowanie amortyzatora do nadwozia jak wygląda, bo bywa tak skorodowane w tym modelu, że chrupanie to nic dziwnego.

18. ddamiann

ddamiann Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Minęło kilka dni i chrupanie jak by wydaje się mniejsze.
    Mocowanie amortyzatora jest ok, nie jest skorodowane czy coś.