• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ananasy-czyli przypadki ktore nas zdziwily....

• Thread starter PogotowieSamochodoweUK
  • Rozpoczęty

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
218
Miasto
Podkarpacie
Co to jest 2 miesiące . Ja znam takiego co trzyma po 3-4 miesiące , ale ceny ma najniższe w okolicy . I zasada ta sama rozgrzebie samochód by nie odjechał o własnych siłach i wstawia w kolejkę :)

Muminek

SuperMechanior
Punktów
47
Co tu się stało się :bored:
Hmm filmik już ma parę wiosen... kierownik nr 2 chciał przejechać od razu za białym magnum a tu zonk- szlaban sie opuscił i odruchowo pewnie odbił trochę w prawo no i efekt każdy widzi( zestaw prawdopodobnie jest załadowany- ma pusto to powinien "przeskoczyć") wbrew pozorom tzw.Tiry mają bardzo mało luzu miedzy tymi ogranicznikami przy asfalcie.

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
371
I teraz nie miej klucza od kół:D
Klucz do kół ..rzecz ważna ! Znam taki przypadek z autostrady niemieckiej , gdzie klient złapał kapcia .Próbował odkręcić swoim kluczem ale się nie udało (bardzo mocno przykręcone koło ). Więc potrzebna była pomoc ..przyjechali panowie z ADAC z swoim sprzętem ..wymienili koło . Wystawili rachunek na 8oo DM (jeszcze marki ) i pojechali . Była to dość droga zmiana koła !

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
633
Miasto
Centrum Kraju
Ja miałem przypadek na autobanie. Jak się rozleciał przewód od turbo w skodzie ...też było ADAC. Laweta....o many nie życzę nikomu takich przeżyć

Piotr_skc

SuperMechanior
Punktów
49
Miasto
Skierniewice
U nas jest wulkanizacja co jak koła dokręca przy dużym to na drodze trzeba ich brać żeby odkręcili. Kilka razy odkręcałem po nich to naprawdę na cal klucz i rura 2m i we dwóch po 100kg żeby odkręcić. Odkręć sam to koło tym kluczem z auta. Na warsztacie mamy sprężarkę na 12 bar ustawiona żeby klucze odkręciły takie koło.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
U nas jest wulkanizacja co jak koła dokręca przy dużym to na drodze trzeba ich brać żeby odkręcili. Kilka razy odkręcałem po nich to naprawdę na cal klucz i rura 2m i we dwóch po 100kg żeby odkręcić. Odkręć sam to koło tym kluczem z auta. Na warsztacie mamy sprężarkę na 12 bar ustawiona żeby klucze odkręciły takie koło.
Klucz przekładniowy nie da rady?

Rokers

SuperMechanior
Punktów
58
Miasto
Ostrołeka
Jak by przyspawał te klucze do śrub to by zaoszczędził kawałek drutu na następny projekt.

Do góry Bottom