1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Gdzie sprzedawać auto?

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika mechaniko26, 5-09 16.

1. Alaska

Alaska Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Adres strony:
    Chyba OLX i Allegro caly czas bez zmian

2. Katje

Katje Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    marki
    Sprzedaż auta to zajęcie dla cierpliwych, zwłaszcza jak nawet przy sprzedaży 16-letniego Seicento ludzie przyjeżdżają z nastawieniem, jakby przychodzili oglądać dwuletniego Mercedesa. Biorąc to pod uwagę nie będę chyba nigdy sprzedawać mojego staruszka tylko jeździć nim, aż rdza go przeżre i zostanie sama kierownica i silnik, który dalej będzie chodził.

3. deryt22

deryt22 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Adres strony:
    A to zawsze tak jest. Klienci zawsze mysla ze kupuja nowe auto i sie czepiają jak jest jakaś rysa na 15-letnim aucie :D

4. tomdra

tomdra Gość

Ja preferuję OLX. W zasadzie jeszcze nie widziałem, żeby ktoś kupił samochód na Allegro, tam można zobaczyć i jechać do sprzedającego. Dla klientów fajne jest jeszcze otomoto.pl dla sprzedających gorzej bo podobno sporo kosztuje wystawienie.

5. palushek

palushek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Dęblin
    Ciężko powiedzieć, ja sprzedawałem swoje auto na Allegro, nie było problemów. Moi znajomi ogłaszają się dodatkowo w lokalnych anonsach.

6. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 847
    Miasto:
    Sląsk
    Ja kupiłem z allegro ale dawno

7. Kento

Kento Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto: