• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Pozwolenie na wytwarzanie odpadów, a warsztat?

Autoelektronika

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
1146
Złom nie jest odpadem niebezpiecznym. Ja się zastanawiam co u mnie będzie bo mam ponad tonę oddanego oleju ;/ zawsze się mieściłem w ilościach bez pozwolenia a tu taki klops... Sprawozdanie wysyłam w poniedziałek.

Też tak myślałem ale wykopałem w necie wczoraj spis kodow odpadów bezpiecznych i niebezpiecznych i metale żelazne o tym kodzie co mam kartę były wpisane do niebezpiecznych.
Z twoim olejem nic niebedzie bo jesteś poza instalacja.

jaro77

Początkujący
Punktów
1
Miasto
wroclaw
dzwonilem na infoline bdo powiedzieli ze nie, jak nic nie zdalem w 2019, ale czytałem ze lepiej zlożyc zerowe za 2019 i takowe chyba złożę dla spokoju

jaro77

Początkujący
Punktów
1
Miasto
wroclaw
jestem na etapie ze w sprawozdaniu w dziale XI dodaje kody wytwarzanych przezemnie materiałow a w ilosciach wpisuje O tylko dalej nie wiem czy zostały one wytworzone w instalacji kazdy mowi cos innego

Pamusz

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Poczesna
A jaki kod macie dopisany do pojemnikach po zmywaczach i innych ciśnieniowych? 15 01 10*?

Punktów
1
Witam.
Mam pytanie czy jedno osobowa firma (typowa elektronika samochodowa) świadcząca same usługi (żadnej sprzedaży części) - naprawa Airbag, Ecu, Immo itp. musi mieć wpis do BDO i umieszczać tenże nr BDO na paragonach? Rozumiem że wtedy jeśli nie wytworzy się odpadów co roku należy składać zerową deklarację.
Czy można wpisu do BDO jednak uniknąć?

Do góry Bottom