1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Czyszczenie silnika z nagaru wodorem.

Dyskusja w 'Wyposażenie warsztatu, narzędzia sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika Autonagar, 17-10 15.

1. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 846
    Miasto:
    Sląsk
    No tak ... haus gestapo ... :D:D:D:D:D:D:p

2. samspec13

samspec13 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    578
    Miasto:
    europolonia
    Panie Marku , przecież to my powinniśmy mieć władzę .

3. Marek_S

Marek_S SuperMechanior

Docenione treści:
    1 846
    Miasto:
    Sląsk
    Naiwny .... facet to głowa a kobieta szyja ...

4. auto-klinika

auto-klinika Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Katowice
  5. Dziobak

Dziobak Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Londyn
    Adres strony:
    Witam kolegow .
    Pracuje w Angli i widzialem nie jeden samochod po Carbo Clean i moge potwierdzic dzialanie w 90% .
    Jezeli kolektor lub uklad dolotowy jest naprawde zabity mozna zrobic ponowne czyszczenie .Dziala napewno sprawdzone!!

Nie wiem ile kosztuje w polsce maszyna ale w UK 8 tys £ .A koszt uslugi 80£ do 120£

6. Jimmy1980

Jimmy1980 Początkujący

Docenione treści:
    7
    Witam...Wodorowanie to temat drażniący nie tylko dla mnie a większości z forum. Byłem osobiście autkiem z silnikiem 1.6 thp i powiem Wam że szkoda tych 200zł. Znawcy tematu silnika 1.6 thp wiedzą co to jest nagar. Wodorowanie nie pomogło i nie zaszkodziło. Byłem na czyszeniu granulatem i teraz mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Lepsza kultura silnika (brak wypadania zapłonu i dziwnych szarpnięć) i spalanie trochę mniejsze. Koszt 4X większy niż wodorowanie. Polecam

7. blayders

blayders Początkujący

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    Podkarpacie
    Wodorowanie nie działa na kolektor ssący !! . Działa na komorę spalania i ewentualnie na kolektor wydechowy . Jeśli ktoś wam wmawia ze wodorowanie wyczyści wam kolektor ssący to kłamie - dlaczego ponieważ w kolektorze ssącym nie zachodzi spalanie , a wodór nie ma właściwości chemicznych by sam z siebie rozpuszczał nagar tak jak naprzygląda benzyna ekstrakcyjna .

BORCAR lubi to.
  8. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    3 014
    Miasto:
    turek
    jestem ciekaw, gdzie ten cały syf, trafia po wodorowaniu. mam nadzieję, że omija katalizator i filtr cząstek i żwawo biegnie bawić się z zajączkami na trawiastej polanie.

gtszudi lubi to.
  9. Jimmy1980

Jimmy1980 Początkujący

Docenione treści:
    7
    Jak gdzie do oleju. Jak zobaczyłem olejpo zabiegu to myślałem że ch.. mnie strzeli. Odradzam tego typu zabiegu. Filmiki do wglądu na YT. Pozdr wszystkich którzy korzystali z usługi i wystawiali piękne komentarze.

10. leeroy15

leeroy15 Bywalec

Docenione treści:
    241
    Miasto:
    Ostrowiec
    Łysy z M4K zrobił test na YT ze zdjęciem głowicy w a4 przed i po zabiegu... Coś tam wyszło ale słabiutko...