1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kasa fiskalna - opis dla warsztatu samochodowego

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 9-02 15.

1. eltechsam

eltechsam Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 331
    Miasto:
    Wysoka
    A co dokładnie reklamowała, części się uszkodziły czy jakoś prac uznała za wadliwą?

2. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    893
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    a reklamowala delikatnie bez podstawnie bo robilem centralny a za miesiac padł jej komfort w vagu i central,szyby i wszystkie kompfortowe tematy umarły i twierdziła ze to z mojej winy bo robiłem przy centralnym i zrobiłem zwarcie bo 15 lat jej chodziło dobrze to dlaczego teraz nagle siadło.
    Ale ze przyszła bez faktury to tylko grzecznosciowo zrobiłem diagnostyke i odesłałem pania do innego serwisu bo czułem problem a po co mi potrzebny

3. Jasho

Jasho Uczestnik

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Milówka
    Panowie a więc zamierzam poszerzyć działalność o mały sklepik. Żeby nie kupować nowej kasy mam Elzab Mini E myślę nad takim rozwiązaniem
    W kasie zapisać w kodach towar (Jak by ktoś miał już taką bazę to chętnie bym odkupił albo jakoś się zrewanżował) + Do tego program np. Asystent Warsztat aby miał magazyn żeby się nie pogubić w asortymencie .
    A teraz Powiedzmy sprzedaję część np Klocki Wybieram w kasie klocki hamulcowe drukuje paragon daje klientowi po tym zabiegu idę na komputer i ściągam ze stanu klocki hamulcowe wtedy wiem że ich już nie mam na stanie. Czy takie coś przejdzie i nikt nie będzie miał obiekcji do tego rozwiązania ???

4. zetoonik

zetoonik Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    warszawa
    A kto by miał mieć obiekcje? Najważniejsze żebyś w fakturach i paragonu miał porządek, towar kupiony = towar sprzedany, i remanent co rok

5. Grzegorz22

Grzegorz22 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja kupowałem w sklepie Fiscash. Doradzili mi, jaką kasę najlepiej wybrać.

6. Eliasz1978

Eliasz1978 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Adres strony:
    Witam Ja robię identycznie jak Ty kolego i jak narazie mi się to sprawdza. I również korzystam z asystenta warsztat.
    Pozdrawiam

7. Grabek150

Grabek150 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Syców
    Panowie A macie jakąś dodatkową pozycję na kasie aby ja wybrać jak robicie coś czego nie macie wbitego w kasę
    Np usługa mechaniczna albo coś w ten deseń?

8. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 696
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Serwis ogólny

toomii76 lubi to.