1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kompresor

Dyskusja w 'Blacharstwo i lakiernictwo' rozpoczęta przez użytkownika Zdzis85, 21-04 20.

1. Zdzis85

Zdzis85 Gość

Cześć,
    Z góry przepraszam jeśli nie wstrzeliłem się w odpowiedni dział i ew. proszę o przeniesienie do właściwego.

Mam jedno pytanie, przynajmniej na początek ;)
    Poszukuje kompresora do 1200zł, do malowania mniejszych i większych części. Zasilanie w moim przypadku tylko 230V. Znajdę w miare dobry z moimi wymaganiami i budżetem?
    Wpadł mi w oko ten : https://allegro.pl/oferta/kompresor-zbv-100l-olejowy-sprezarka-powietrza-v2-8170917703
    Będzie się nadawać? Dodam, że mam jeszcze jedną butlę.

Dzięki!

2. elektryk1234

elektryk1234 Uczestnik

Docenione treści:
    28
    Co chcesz malować?

3. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 337
    Pewnie płot...:rolleyes::D

toomii76 lubi to.
  4. KaoKao

KaoKao Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Francja
    Nie ma jak to wypowiedź cebulaka..... Wszystkich próbujesz zniechęcić do forum?

100 litrów to właściwie nic, takim kompresorem możesz napompować koła, pomalować też coś idzie ale pistolet RP musisz mieć.

Bardziej polecam kupno większej banki używanej z motorem a kompresor kupić wydajniejszy i zrobić takiego swapa, kosztami wyjdzie podobnie a praca bez porównania.

5. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 337
    Nie- tylko idiotów...:D
    Poczułeś się dotknięty, bo należysz do nich...czy o co ci chodzi ?:D

6. Zdzis85

Zdzis85 Gość

Dzięki @KaoKao
    Myślałem nad kupnem samej sprężarki, jednak wolałbym kupić gotowy zestaw. Mam teraz jakiś stary sprzęt i mógłbym wykorzystać bańkę, ma 150l. Myślisz, że jakbym dołożył ją do propozycji wysłanej przeze mnie wcześniej, dało by radę z takimi elementami jak drzwi samochodowe, czy większa klapa?
    Co do pistoletu to mam wysoko ciśnieniowy.

@elektryk1234

7. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 337
    lew.avi.gif Dobre...dobre...:D Jak se już kupisz kompresor to ustawiam się w kolejce...mam taczkę do pomalowania...:D

8. KaoKao

KaoKao Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Francja
    Tu nie chodzi za bardzo o pojemność banki a o wydajność kompresora, musi dać radę utrzymać te ciśnienie. Im większa wydajność tym kompresor mniej się męczy bo krócej chodzi a to przekłada się na żywotność. Za 1200 zł można ulepić sobie już niezły zestaw, pytanie jak z gabarytami? Przeszkadza Ci cos większego?

9. Zdzis85

Zdzis85 Gość

Gabarytowo nie ma znaczenia, może być bardzo duży.

10. KaoKao

KaoKao Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Francja
    A masz silnik do tego baniaka? Fajnie jakbyś zdjęcie podrzucił

11. Tuptak

Tuptak Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Starogard Gdański
    Ja używam Airpress'a HL 425-100 i jestem mega zadowolony. Cenowo też nie ma tragedii.