1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Oleje z allegro

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika NorbertK, 27-01 18.

1. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 429
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Nie chcesz kupić oleju Lotos.

2. kojak2464

kojak2464 Uczestnik

Docenione treści:
    24
    Miasto:
    Kłodzko
    A że co z nim, bo ja już zrobiłem na nim 150000 i mam nabite już 300000

3. david2291

david2291 Uczestnik

Docenione treści:
    80
    Oleje tylko sprawdzone i z zaufanych hurtowni.Czesci zresztą też bo pełno śmiecia teraz na rynku.Nieraz dostaje opcje kupienia beczki wynalazku za połowę tego co normalnie płacę.Chetni na tanią wymianę oczywiście by byli ale nie chce mieć później problemów

4. nickel

nickel Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    325
    Miasto:
    WLKP
    :)Najlepszy jest z pierwszego tłoczenia

MTM lubi to.
  5. leeroy15

leeroy15 Uczestnik

Docenione treści:
    150
    Miasto:
    Ostrowiec
    Rozpuszczony smalec robi robotę... Dobrze uszczelnia :D a po zlaniu to nawet frytki idzie usmażyć - tylko opiłki metalu czasem wchodzą w zęby :D
    Acha i trzeba uważać na skwarki, żeby nie zapchały magistrali olejowej. Dlatego przed zalaniem polecam przepuścić przez sito... :D

MaciekZ i nickel lubią to.
  6. Mikidz

Mikidz Początkujący

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Pomorskie
    Ja kupuję Valvoline bezpośrednio od dystrybutora, także na 100% jest oryginał. Liqui Moly biorę z hurtowni, bo mniejsze ilości tego idą. Inne oleje leję tylko w 2 przypdakach: jak klient sobie tego zażyczy lub przyjedzie ze swoim olejem.

Ktoś pisał, że klient mu przywiózł w bańce po płynie... jak dla mnie to może nawet w woreczku przywieźć (tak jak mleko kiedyś było), jego sprawa :)

7. Muniek

Muniek Początkujący

Docenione treści:
    0
    Nie no, nie porwałbym się na coś takiego. Olej jak kupuję to albo na stacji albo w sklepie motoryzacyjnym, Shella używam a teraz na wymieniłem na Helix Ultra 0W-40, zimą zawsze wlewam te najrzadsze. W tych olejach jest niski współczynnik odparowania więc nie ma olejowych ubytków i nie trzeba dolewać.

8. majstrujeprzymechanice

majstrujeprzymechanice Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    Ja zawsze patrze na cenę. Jak przychodzi do mnie taki olej patrze jaka jest konsystencja i dopiero wtedy zalewam. Raz kupiłem w hurtowni olej i poszły mi panewki w motocyklu(Suzuki Bandit 600N). To samo uważajcie z filtrami. Kupiłem K&N i mi się rozczelnił podczas jazdy motocyklem... A zapłaciłem więcej bo myślałem, że warto.

Tak jak Mikidz piszę. Valvoline jest naprawdę bardzo dobrym olejem silnikowym.

9. chudson

chudson Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    A masz pewność ,ze panewki poszły w motocyklu od tego właśnie oleju i gdybyś zalał inny to awaria by nie wystąpiła ?

Patrząc na ceny stacji paliw to czy przypadkiem one nie mają mega marży na oleje ? Ostatnio chciałem hipola litr kupić i się przeraziłem bo chcieli 40zł

10. misiek1394

misiek1394 Bywalec

Docenione treści:
    127
    Miasto:
    K-K
    Ja kupowałem z hurtowni na allegro, dostałem fakturę, data oleju w porządku, bańki zaplombowane. Czasem są dobre rabaty.

11. chudson

chudson Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Trudno stwierdzić czy olej się podrabia opakowaniowo. O przemycanej lewej wódzie czy papierosach mówią w TV, ubrania podrabiane czasem też wykryją ale o wykryciach tirów fałszywego castrola nigdy nie słyszałem ( chyba brak akcyzy to dużo mniejsze zainteresowanie rządu)
    a faktura o niczym nie świadczy