Witamy na Forum Mechaników!
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach. Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!
Opel Mokka 1.7 CDTI 131KM. Po naprawie silnika i wymianie wtryskiwaczy korekta wynosi ponad - 1020. Wtryski zakodowane dawka zaprogramowana i tylko na jednym - 1.5. Co może być tego przyczyną?
A masz możliwość weryfikacji innym testerem. Pamiętam, że w HDi na 3 cylindrze zawsze pokazywało kosmos mimo, że wszystko było ok. Być może masz coś z kompresją
Po uszkodzeniu pęknięciu tłoka zostały wymienione na Nowe wtryski sprawdzone dwa najgorsze wymienione na sprawdzane głowica była dobra ale przeszła kontrolę.
A uszczelkę pod głowicę dobierałes zgodnie ze sztuką? Czy tylko tłoki wymienione i heja ? Ogólnie to sprawdził bym te parametry na jakimś innym testerze.