1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Schemat elektryczny ford mustang VI 2016

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika lubieto, 15-08 18.

1. Nix2

Nix2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lubuskie
    Te +12V po zapłonie życzy sobie producent...to uniwersalny moduł z allledrogo, taki :

Załączone pliki:

2. TeslaManiac

TeslaManiac Bywalec

Docenione treści:
    214
    Rozumiem. Tylko nie wiem po co? Przeciez chcesz chyba skladac lusterka pilotem razem z zamknieciem auta i rozkladac wraz z otwarciem automatycznie, a w takim przypadku zasilanie musi byc caly czas.

3. Nix2

Nix2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lubuskie
    Tak, dokładnie tak chcę. W rozpisce jest jednak osobny przewód - "stały" +12V, oraz drugi przewód czyli +12V po zapłonie...

Inna sprawa jest taka, że przecież większość odbiorników w aucie ma wygaszane zasilanie ( po kilku/kilkunastu minutach ) w celach oszczędnościowych, a ja znalazłem sobie "stałe" +12V na zasilaniu BCM, nie wiadomo jednak czy faktycznie jest ono "stałe" czy też się wygasza...
    Jeśli się wygasza, to będę musiał ciągnąć taki "plus" bezpośrednio z aku...

4. TeslaManiac

TeslaManiac Bywalec

Docenione treści:
    214
    Na BCM jest kilka stalych +12 wiec masz duza szanse;) powodzenia.

5. Nix2

Nix2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lubuskie
    Chyba koniec końców zmostkuję sobie te oba +12V i tyle, skoro i tak potrzebuję "stałego" plusa.

6. iovv

iovv Nowy

Docenione treści:
    0
    Panowie - podpinam się pod temat. Pacjent - GT 2016 EU Convertible. Przestał działać GPS - nie lokalizuje pojazdu, a na ekranie przekreślony znaczek GPS. Normalnie moduł jest na desce, w środkowej części, pod "kartką". Nietstety nie w tym przypadku. Wymontowałem już cały system entertaiment ale nadal nie mogę namierzyć . Jakieś pomysły?

Załączone pliki:

7. TeslaManiac

TeslaManiac Bywalec

Docenione treści:
    214
    Normalnie jest na desce ale w wersji US o ile dobrze kojaże. A ty masz EU.

8. TeslaManiac

TeslaManiac Bywalec

Docenione treści:
    214
    Wymontowal "caly system" , profesjonalista. Powinni zrobic egzaminy na mechanika lub elektryka zeby miec uprawnienia...

9. iovv

iovv Nowy

Docenione treści:
    0
  10. TeslaManiac

TeslaManiac Bywalec

Docenione treści:
    214
    No ok przepraszam, masz racje najpierw się wszystko rozbiera a pozniej sprawdza w serwisówce bo to tak profesjonalnie. Masz racje.

11. Nix2

Nix2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lubuskie
    @iovv... Za serwisówkę dzięki !