• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Selekcja naturalna

Ondraszek

SuperMechanior
Punktów
101
Miasto
Nowy Sącz
Mam kolegę,który uważa,że dobry kierowca,to taki,który szybko jeżdzi,naturalnie pije do mnie i mojego brata,nigdy żaden z nas nie spowodował wypadku,on miał ich przynajmniej 10 ,w ostatnim stracił nogę na amen,podejścia nie zmienił,za wzór zawsze nam stawiał wsiowego rajdowca(już nie startuje w rajdach),rozwalił ojcu nowe BMW serii 7,wpadł do rowu,nie dał se rady na zakręcie,no ale kolega dalej uważa go za number łan we wsi,jeśli chcecie zobaczyć przedostatni wypadek mojego znajomego,to obaczcie sobie na YT,wypadek rowerzysty w Nowym Sączu,mój genialny kumpel to ten w srebrnym Clio.Przyszedł w końcu sądny dzień.Wybierałem się zrobić przegląd(pieczątka) moim starym W210,zabrał się ze mną,blisko jego domu jest szkoła,dzieciaki szły chodnikiem w kierunku takim samym,ja zawsze w takiej sytuacji nie przekraczam kilku km na godzinę i zawsze jestem przygotowany,że któreś może mi wskoczyć na jezdnię,i tak się stało,dziewczyna ,nie taka młodziutka już(17-18) lat szła z chłopakiem nagle wskoczyła mi tuż przed maskę,nie było metra nawet,złapała się za głowę,nawet jej nie dotknąłem maską,spojrzałem na kolegę i powiedziałem,bez urazy,ale teraz Ośle wiesz czemu jeżdzę wolno?! Następnego Gigusia znałem,jego też spotkał sądny dzień,chwalił się,że szybko jeżdzi,wybraliśmy sie raz na targ do Limanowej jego autem,na asfalcie stały gołębie,ptaki ledwo zdążyły odfrunąć,on nawet nie raczył przyhamować,ja mu mówię,nie rób tak,bo w końcu albo zabijesz ptaszka,albo pozbędziesz się szyby,zaczął się smiać i pukac po głowie,nie ujechaliśmy kilku km.znowu gołębie na drodze,tym razem jeden nie zdążył,tak krochmalnął o przedniąszybę,był taki huk jakby ktoś młotkiem trzasnął,koleżka miał farta,ptak trafił w szybę tuż przed dachem,pozostała tylko krwista plama a wczesniej kłęby piór,przestał się do mnie odzywać,był zmulony już do końca dnia.

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1095
Miasto
trasa lublin siedlce
Mialem kilka lat temu sasiada rajdowca. Demon czytaj debil prędkości
Wjechal na międzynarodową z podporzadkowanej tak ze druga os naczepy tira zatrzymala sie na jego łbie. Caly ciągnik po glowie mu przejechal. Zolty odwrócony trojkat mial w dupie

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Mialem kilka lat temu sasiada rajdowca. Demon czytaj debil prędkości
Wjechal na międzynarodową z podporzadkowanej tak ze druga os naczepy tira zatrzymala sie na jego łbie. Caly ciągnik po glowie mu przejechal. Zolty odwrócony trojkat mial w dupie
Przeżył?

nanab

SuperMechanior
Punktów
95
Miasto
Bydgoszcz
ja zawsze w takiej sytuacji nie przekraczam kilku km na godzinę i zawsze jestem przygotowany,że któreś może mi wskoczyć na jezdnię,i tak się stało,dziewczyna ,nie taka młodziutka już(17-18) lat szła z chłopakiem nagle wskoczyła mi tuż przed maskę
No i widzisz swoim głupim zachowaniem prawi zabiłeś dziewczynę, a gdybyś jechał normalnie szybko to byś ją minął bezpiecznie zanim by zdążyła wyskoczyć.

Ondraszek

SuperMechanior
Punktów
101
Miasto
Nowy Sącz
Jeśli był w kawałkach to są dwie opcje,albo przeżył albo i nie,wszystko zależy od tego czy serce pozostało w klatce.Dzisiaj? Wyjechał mi facet przed sam nos,serio,znowu w swoim stylu wlokłem się,trza będzie chyba zacząć jeżdzić szybko,rzeczywiście.Niech to szlag trafi,ściągam na siebie samych zamyślonych,czyli żonatych.

Do góry Bottom