• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zatarty silninik

W212

Początkujący
Punktów
0
Witam mercedes w212, 2012 r 1.8, 204 km, jakiś czas temu spadł łańcuch rozrządu została wtedy naprawiona głowica i wymieniony cały rozrząd, po przejechaniu ok 100 km zatarł się silnik, jadąc autostrada samochód stracił moc i zagotowała się woda nie można obrócić teraz silnika, po naprawie auto nierówno chodziło po przygazowaniu najczęściej zaczelo chodzić równo świecił błąd silnika bylo to podobno być od jakiegoś koła chyba od zmiennych faz, samochód czasami kopcił na biało, kontrolka ciśnienia nie świeciła mechanik twierdzi że zrobil górę i przez to dół nie wytrzymał czy zatarcie silnika było spowodowane wcześniejszą naprawa?

Hawk_pl

Początkujący
Punktów
0
Ten sprawdzony zamiennik będzie tak samo wymagał wymiany za około 100tyś km jak i OEM. Zęby jak wyglądają na nastawnikach?
Automatyczne połączenie postów:

Auto postawione znowu "na nogi". Na razie śmiga i wygląda, że wszystko w porządku.
A 100 tys w obecnych czasach biorę "w ciemno". Mam nadzieję, że ta przygoda na starcie okaże się tylko incydentem i mimo to będzie mi dane cieszyć się miłą jazdą MB klasy E.

Załączniki

• Vanos.JPG
    Vanos.JPG
    93,9 KB · Wyświetleń: 5

Grzegorz.Józefów

SuperMechanior
Punktów
211
Miasto
Józefów
Automatyczne połączenie postów:

Auto postawione znowu "na nogi". Na razie śmiga i wygląda, że wszystko w porządku.
A 100 tys w obecnych czasach biorę "w ciemno". Mam nadzieję, że ta przygoda na starcie okaże się tylko incydentem i mimo to będzie mi dane cieszyć się miłą jazdą MB klasy E.
To se ne wrati ....
to nie te same Mercedesy co kiedyś, ta marka też zeszła na psy z jakością , produkuje drogie ładnie opakowane g......a

Do góry Bottom