1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Auto rodzinne do około 15 tys

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika poziom79, 31-01 18.

1. nomado

nomado Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Zamienie
    A może Citroen C4 Picasso. Silniki 1.8 oraz 2.0 dobre do gazu no i przestronny samochód.

2. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    529
    Miasto:
    Poland Warsaw
    Myślisz że ja na wakacje nie jeżdżę? Jeszcze z pieskiem. Wakacji to mam 2 tygodnie w roku a właściwie to 2 dni jazdy tam i z powrotem. Bagażnik, możesz Packa na relingi, ja nie mam i daję radę. Widzę że tobie to raczej Francja a inne nie podchodzą...a dla odmiany ja nie chcę żadnego Francuza za darmo: a ni Króla zwierii, a ni Jołku a ni Cipku. Jeżeli już to wolę Azję, np.Kia

3. poziom79

poziom79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Absolutnie chętnie kupię Fiata. Mam zamiar kupić jako drugie autko Grande Punto z 1.4 MJet. Obecnie mam dwa japońce (Mazda i Honda). I śmiać mi się chcę jak ktoś mówi, że "francuzy be" czy "Fiat do d.." itp.
    Ok, nie przepadam za Oplami. Jeździłem kilkoma i mi osobiście po prostu nie leżą. Tylko tyle. Ale Sedici/SX4 i gondola? Ja w wakacje będę miał 3 miesięczne dziecko (drugie)....A wiem już teraz, że jedziemy w czerwcu (czyli jak będzie miało 3 miesiące) bo wtedy jest wesele przyjaciół pod Białymstokiem. Więc zostaniemy w okolicy na wakacje. To boxa raczej gondoli nie wpakuję-ograniczenia wagowe.

4. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    529
    Miasto:
    Poland Warsaw
    ok, tak tylko zaproponowałem bo mam SX i jestem zadowolony, pozdrawiam.

5. Skrzekuu

Skrzekuu Początkujący

Docenione treści:
    17
    Miasto:
    Sosnowiec
    A ja kupiłem. Zafirę A 1.8 116KM w Pb założyłem gaz i jestem bardzo zadowolony moja rodzina to 2+1 dużo miejsca w środku wygodnie a bagażnik super duży. Ale zrobisz jak uwazasz