• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Czujniki parkowania Peugeot 508

saviola93

Bywalec
Dołączył
8.10.2014
Postów
51
Punktów
2
Wiek
32
Witam wymieniłem czujnik parkowania klientowi bo miał zamontowany zły i wywalało błąd, zamontowałem używkę i nadal wywala błąd B1250 "Usterka lewego przedniego czujnika bocznego,zwarcie z masą lub przerwa w obwodzie" zamieniłem czujniki stronami i błąd przewędrował ale i się zmienił bo pokazuje "B1251 Usterka prawego przedniego czujnika bocznego,Instalacja nieprawidłowa" co myślicie ten czujnik co dostałem jest trefny ?
 

saviola93

Bywalec
Dołączył
8.10.2014
Postów
51
Punktów
2
Wiek
32
To są skrajnie boczne czujniki sprawdziłem jaki jest nr z drugiej strony i taki zamówiłem, a jak je zamieniłem stronami to ten co kupiłem ma nadal błąd a ten co przełożyłem na drugą stronę nic nie zgłasza wiec wydaje mi się ze czujnik dobry tylko zepsuty ?
 

slaweuszek

Zweryfikowany Mechanik
Dołączył
10.04.2018
Postów
2299
Porady
4
Punktów
487
Wiek
51
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Aaaaa ... nie doczytałem :(.
Faktycznie wygląda na uszkodzony czujnik, skoro błąd przeniósł się na drugą stronę a czujnik lewy i prawy mają te same numery.
 
Do góry Bottom