• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Jaki jest sens cb radia

heniek1000

SuperMechanior
Dołączył
15.11.2017
Postów
2058
Porady
2
Punktów
165
@Jarzi ...ależ tak, zgadzam się. Chyba każdy się domyślił, że chodzi o przypadki, czyste, klarowne - takie gdzie widać, że nie ma ewidentnie patrolu. Gdzie naprawdę można przejechać nie zatrzymując się. A jednak się zatrzymują na totalnie wyłączonym myśleniu.

Znaków stop w kontrowersyjnych miejscach (gdzie może stacjonować patrol) nie bierzemy pod uwagę, bo jak wiadomo pieniądze nie rosną na drzewie ;

Ja jednak nie mogę zdzierżyć tego idiotyzmu i debilizmu i chociaż wiem, że pieniądze na drzewie nie rosną. Nie mogę się przemóc w tym debiliźmie i się zatrzymać.

Przecież nawet gdybyś poszedł do sądu. A idziesz po to żeby to właśnie Sąd zweryfikował tę głupotę.
Stworzenie niebezpieczeństwa : światła masz niezapalone ok, kierunkowskazu nie włączyłeś ok, pasy nie zapięte - też państwo będzie Cię musiało leczyć z publicznych pieniędzy. Przekroczenie prędkości, wyprzedzanie...rozmowa przez tel. etc. etc. TO JEST JAKIEŚ NIEBEZPIECZEŃSTWO REALNE.

ALE KUR. KIEDY WIDZĘ ŻE Z LEWEJ NIC NIE JEDZIE I Z PRAWEJ TAKŻE NIC NIE JEDZIE. HELOŁ? Jakie tu jest niebezpieczeństwo? Mam się zatrzymać? W jakim celu? Bo jest taki przepis? Chyba nie w tym przypadku.

A gdzie tu ekologia i ponowne wprowadzenie pojazdu w ruch X 20 mln zarejestrowanych pojazdów w Polsce. Paliwo, sprzęgło, klocki...

To już to hamowanie przed przejściem dla pieszych jest idiotyzmem, ale tu Państwo ma jakąś korzyść, bo nie musi leczyć pieszego który został potrącony.

Ale stop? Kiedy widzę, że nic nie jedzie z lewej i z prawej - mam się zatrzymać?
 

Jarzi

Zweryfikowany Mechanik
Dołączył
21.04.2017
Postów
6916
Porady
1
Punktów
1910
Wiek
33
Miasto
Kaczory
Tylko w takim razie to nie jest problem z ludźmi tylko z tymi co wymyślili takie prawa.
Z drugiej strony nie wyobrażam sobie wolnej amerykanki gdzie każdy jeździ jak uważa. Dla jednego bezpiecznie to 90kmph, a ja się czuję bezpiecznie przy 230kmph (bezpieczeństwo zapewnia mi myśl że nie będę leczony w polskim szpitalu xD).
 
Do góry Bottom