1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kosmetyki do pielęgnacji auta

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 19-08 11.

1. rev

rev Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ruda Śląska
    I ile Ci taki bold trzyma na tych oponach ? Dzień - dwa? Proszę Cię, typowa marketówka i tyle nic wspólnego z detailingiem nie ma. Co opon tradycyjnie polecam Meguiars Endurance Tire Gel na odpowiednio wyczyszczoną oponę.
    Jak widzę na warsztatach mycie samochodów "szamponem" z Tesco to krew zalewa.

2. Mich342

Mich342 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    myję auto ręcznie gąbką lub rękawicą z mikrofibry, wosku używam raczej rzadko, najczęściej korzystam z szamponu z nabłyszczaczem. od święta użtwam piany aktywnej.

3. wawa333

wawa333 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Ja mam wosk i taką mało profesjonalną polerkę ale robi robotę

4. Wasyl127

Wasyl127 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    skierniewice
    Witam do opon Bold K2,zderzaki MOJE AUTO KTM;19-021

5. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    32
    Miasto:
    Pomorskie
    Ja tam jadę na myjnię bezdorykową, walę pianą po całości, szczota, płukanie, jakiś tam niby wosk... 15-20zl i po robocie :)

Wnętrze jadę odkurzaczem, szmatką i resztkami plaka, który do opalania już się słabo nadaje bo już go za mało w puszce jest i trzeba pionowo trzymać. :)

Szkoda mi czasu na malowanie trawy na zielono, jak to niektórzy wydają się robić :)
    Dla mnie ważne, że auto jest technicznie prima sort, a to, że nie mam opon w kolorze czarnej dziury, to nic w moim życiu nie zmienia :)

toomii76 lubi to.