1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

MaxiEcu- porada

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika Grzegorz_m270, 7-10 16.

1. eMWu

eMWu Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    0x0BADDEAD
    MAXIECU to zaskakujące urządzenie.
    U siebie w firmie mam 3 szt.

Powiem tak, nie znam żadnej innej firmy (producenta SW/HW) która dzwoni do klienta i pyta o sugestie, która bierze sobie do serca uwagi klientów i faktycznie poprawia produkty na wyraźne prośby klientów. Polityka aktualizacji o nowe marki również fajna dla użytkowników wersji FULL (np. paczka aktualizacji 3 marek w cenie 1).

Jako urządzenie "na pierwszy strzał" jest bardzo fajne. Jeśli potrzebujemy czegoś konkretnego, wiadomo serwisówki bądź inne programy dedykowane do danych grup.

Posiada kilka zaskakujących funkcji:
    - robi SBC w W211
    - robi PATS w Fordach
    - wyciąga PIN z niekórych immo
    - robi Crashdata w niektórych sterownikach

i najważniejsze: za 1990zł masz pełną FV i licencję na wykorzystanie komercyjne.

Nie jest to sprzęt idealny, ma swoje wady (które są jednak konsekwentnie usuwane) oraz UI powoduje u mnie jakieś niezbyt pozytywne uczucia, ale zakres tego co potrafi powoduje, że mogę polecić.

Do VAG nie jest tak dobry jak VCP+K czy VCDS
    Do Forda nie jest tak dobry jak ForSCAN i FCOM

Ale to tylko 1990zł brutto (!)

2. Szumek72

Szumek72 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    594
    Miasto:
    Poland Warsaw
    Mam, używam i na pierwszy jest spoko...legal, aktualizacje, firma z Gdańska, można pisać uwagi...itd...

no właśnie dobrze to ująłeś, ty się rozwijasz i MaxiEcu też, a może dlatego zmienili nazwę i firmę, bo gryzły się różne polityki? nie pomyślałeś o tym? Ja ten program mam na MPM i jest git i robię zawodowo robi Transita z 2015 i 16 roku, więc nie jest zły. Ty piszesz o czasach kiedy firma powstała....dwie różne sprawy...Dzisiaj jest git a ty miałeś pecha, no ale cóż obracasz bańkami więc cię stać na nowego i nie narzekaj.

Ostatnio edytowano: 27-01 19
  3. sylwekdm

sylwekdm Początkujący

Docenione treści:
    21
    Miasto:
    Dolnośląskie
    A co mnie to obchodzi, że źle oszacowali możliwości rozwoju? I dlaczego za ich błędy miał placić klient? Wiedzieli już, że maxitest nie będzie rozwijany mimo to do końca go sprzedawali.
    Tylko ciekawe po co, aż trzy. Następny naganiacz.

Wyobrażasz sobie, że robisz biznes ze złodziejem który raz juz Cię okradł?

Ostatnio edytowano: 27-01 19
  4. Szumek72

Docenione treści:
    594
    Miasto:
    Poland Warsaw
    no wyobrażam....raz taki miałem, złodziej zrobił mnie a ja udałem że nie kumam, a potem jego jebłem x2, mina bezcenna. Ty jednak miałeś pecha, ale co mnie to obchodzi, po prostu się dałeś dymnąć...miałeś możliwość rozegrać po swojemu....ale odpuściłeś sobie.

5. eMWu

eMWu Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    0x0BADDEAD
    Chociażby po to żeby mieć coś na szybki strzał do diagnostyki w holownikach, leży sobie z tabletem w autach.
    A co do naganiania, zapraszam do Lubina, wyjaśnimy sobie to osobiście, daleko nie masz, a widzę że masz chyba z czymś problem.

6. Studio Art-BI

Studio Art-BI Nowy

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Dębno
    Adres strony:
    Jednak nie jest podobnie. Posiadam programy , które wymieniłem oprócz TEXY. MaxiEcu kupiłem jako pierwszy program do diagnostyki, a nie ostatni. Masz słabą wyobraźnię. Skrzynie automatyczne DPO i AL4 ogarniam właśnie maxiecu.
    Nie masz zielonego pojęcia, co można zrobić programem MaxiEcu, dlatego wypisujesz same bzdury. Najpierw poznaj program, potem zabieraj głos i udzielaj porad innym na forum.

Szumek72 i eMWu lubią to.
  7. Szumek72

Docenione treści:
    594
    Miasto:
    Poland Warsaw
    Dokładnie popieram @Studio Art-BI , trzeba poznać nowy program a dopiero komentować...robi więcej niż sam myślałem, a jest Polski, wspieram patriotycznie Polskie firmy!

winetoo lubi to.
  8. piohol

piohol Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    Kępno
    Trzeba mieć tylko nadzieję, że nie zmieni nazwy. Bo wtedy ponownie będziesz musiał zapłacić za licencję kolejnej wersji programu.

9. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    129
    Miasto:
    Sląsk
    A co mają powiedzieć klienci Kts-a ,delfaja i innych za pierdyliant złotych ?
    Albo nowe urządzenie albo game over

Diagbox10 lubi to.
  10. kotoy

kotoy Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    119
    Miasto:
    Jabłonna Lacka
    No co ty, przecież dostaliśmy promocję i nowy fejs w boschu kosztował nas tylko 10k

Diagbox10 lubi to.
  11. Szumek72

Docenione treści:
    594
    Miasto:
    Poland Warsaw
    to zapłacę, na pewno bardziej się opłaci za Polski niż za pierdyliant Niemieckie albo inne badziewie, a można powiedzieć że prawie to samo zrobię. Ja wspieram Polskie firmy i Polskie fejsy i diagnoskopy, tam nie pracują matoły, jeszcze robią programy dla tych za pierdyliant.