• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Opinie na temat programu warsztat24

Dz0Dz0

Nowy
Punktów
0
Witam, czy jak będę miał ten program to czy mogę na nim prowadzić też sklep motoryzacyjny??

david2291

SuperMechanior
Punktów
113
Program calkiem fajny tylko zastanawiam sie czy w pelnej wersji tlumaczenie na jezyk angielski dziala lepiej niz w demo.
W demo nie tlumaczy wszystkiego a szkoda bo bylby dla mnie idealny

Punktów
1
Miasto
Kalisz
Witam forumowiczów. Posiadam program od niedawna i ogólnie jest spoko. prosty w obsłudze, intuicyjny itd. ale brakuje mi w nim jednej rzeczy, a mianowicie obsługi kodów kreskowych. Z tego co się dowiedziałem to nie wszystkie pliki csv eksportują kody kreskowe, ale to akurat można by z czytnika dodać samemu. Ułatwiło by to znacznie prace sklepo-warsztatom bo towar na paragon czy FV można by dorzucać po czytniku a nie szukać po nazwie czy indeksie na magazynie. Ja osobiście za opcje kodów kreskowych do towaru spokojnie byłbym w stanie dorzucić 500zł do ceny programu. Interesuje mnie czy jest więcej osób zainteresowanych taką opcją?

Warsztat24.com

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Jelenia Góra
www.Warsztat24.com
Witam,
wczoraj rozmawialiśmy z kolegami na temat wprowadzenia kodów i już we wczorajszym wydaniu ( aktualizacji ) rozpoczęte zostały prace do kodów kreskowych. Będziemy to realizowali przy okazji innych prac w programie. I do 14 dni będzie możliwość dodania kodu kreskowego. Aktualnie kody można dodawać do nazwy i są one prawidłowo odczytywane - zdaję sobie sprawę, że to trochę na około.

Sami jesteśmy ciekawi ilu mechaników będzie zainteresowanych kodami kreskowymi.

GSS-Daniel

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
365
Miasto
Busko
Siema
Musze zrobic pewna restrykturyzacje w dzialanosci.
Mam takie pytanie, czy jest magazyn czesci(musze przeniesc ze sklepu) ?
Czy fvat, paragony z drukarka fislalna da sie wystawiac ?

Mara111

Początkujący
Punktów
4
A czy planowane jest włączenie opcji importu online z Intercarsu?
Chyba , że w związku z tym , że IC posiada eSOWE - nie udostępni opcji importu online żeby faworyzować swój program.

Warsztat24.com

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Jelenia Góra
www.Warsztat24.com
A czy planowane jest włączenie opcji importu online z Intercarsu?
Chyba , że w związku z tym , że IC posiada eSOWE - nie udostępni opcji importu online żeby faworyzować swój program.

IC udostępnia jedynie faktury. A te otrzymujecie dopiero po tygodniu. Dlatego zostaje Wam tylko import asygnat, wz przez pliki wymiany XML - bo te macie natychmiast.

Punktów
0
Cześć chłopaki jestem tu nowa i muszę przyznać że do tej pory warsztat prowadziłam w kalendarzu, ale prawdę mówiąc teraz jesteśmy w trakcie zmiany na większy obiekt z dużą ładną recepcją z całym nowym wyposażeniem i Pani gadżet pomyślała że warto rozwinąć nie tylko ilość stanowisk ale też chciałabym program do obsługi. I tak naprawdę ze wszystkich przeglądanych to właśnie warsztat24 najbardziej mnie zaciekawił. Przyznam się bez bicia że wczoraj pobrałam wersję testową warsztat24 ale niestety już zmęczenie materiału i niechcący usunęłam wszystko nawet nie zdążyłam się pobawić. Czy ewentualnie jest jakaś szansa na waszą pomoc jeśli chodzi o poprowadzenie za rączkę w programie?
Z góry dzięki i miłego Natasza

Warsztat24.com

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
7
Miasto
Jelenia Góra
www.Warsztat24.com
Cześć chłopaki jestem tu nowa i muszę przyznać że do tej pory warsztat prowadziłam w kalendarzu, ale prawdę mówiąc teraz jesteśmy w trakcie zmiany na większy obiekt z dużą ładną recepcją z całym nowym wyposażeniem i Pani gadżet pomyślała że warto rozwinąć nie tylko ilość stanowisk ale też chciałabym program do obsługi. I tak naprawdę ze wszystkich przeglądanych to właśnie warsztat24 najbardziej mnie zaciekawił. Przyznam się bez bicia że wczoraj pobrałam wersję testową warsztat24 ale niestety już zmęczenie materiału i niechcący usunęłam wszystko nawet nie zdążyłam się pobawić. Czy ewentualnie jest jakaś szansa na waszą pomoc jeśli chodzi o poprowadzenie za rączkę w programie?
Z góry dzięki i miłego Natasza

nic się nie stało. Demo można wygenerować w każdej chwili drugi raz. Po za tym można do nas zadzwonić i umówić się na krótka zdalna prezentacje.

selim

SuperMechanior
Punktów
290
Miasto
Sląsk
Mam pytanko

dlaczego nie można w wydruku historii auta wpisać numeru vin ?
i paru innych pierdolek
Albo...ja nie umiem tego zrobić
Nawet moje logo i nazwa firmy nie widnieje

kurw...po kopaniu w ustawieniach TUV mi wyskakuje ...hehe

Do góry Bottom