• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Focus MK2 1.6 TDCi brak kompresji po złożeniu?

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
192
Miasto
Xxx
Ok przepraszam mój blad, masz rację... Nie widzę głowicy więc nie jestem w stanie spamietac wszystkich rodzai montażu czapek.. W niektórych się da w innych nie...

Marczyk

Bywalec
Punktów
2
W każdym bądź razie zawiozłem dzisiaj stara głowicę do zrobienia tzn wyciągnięcia tej resztki świecy która utkwiła niewiadomo czy się to zrobi bo trzeba rozwiercać po całości

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
404
A propos tej głowicy to klient u mnie zamówił skrzynie z GWARANCJA
a na skrzyni mazakiem nie do końca starty napis „jedzie na 3 biegu”

Marczyk

Bywalec
Punktów
2
Panowie wierzcie lub nie ja nadal nie wierzę ale dzisiaj z bratem mówię dawaj go na popych bo jeszcze kręciłem dzisiaj z 20 minut dziada i już tak pod koniec no nie wiem wydawało mi się że ma jakieś ciśnienie bo nie kręcił tak lekko jak na początku podłączyliśmy pod linkę brat drugi bieg i go ciągłem z 500 metrów chwytał chwytał z tyłu za nim siwo wkoncu złapał pokopcil z 5 minut i chodzi odpala już od strzała ..masakra może ta głowica gdzieś leżała z pół roku na dworze wszystko zastane

Marczyk

Bywalec
Punktów
2
Tak odpowietrzalem popuszczalem przy wtryskach a brat kręcił nie łapał nic i mówię no kręcił tak jakbym wtryski powykrecal ale kręciliśmy z 20 minut go i zero dopiero na pycha załapał

mathiass

SuperMechanior
Punktów
141
Tak jak kolega mowi, popychacze nic innego. X lat temu tak narobilem sobie w astrze 1 poskladane, niepali brak kompresji. Po wycisnieciu oleju z popychaczy odpalil od strzalu, poklepal.... i malina

Do góry Bottom