• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Grupa Zweryfikowanych Mechaników (ZM)

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
111
Miasto
Xxx
Czy mogę ubiegać się o rangę ZM bez przesyłania danych swojej firmy i jednoczesnie własnych ? Jak wiadomo to jest tylko i aż internet i mimo czasu który tu spędzam i poznałem tyle o ile ludzi tu urzędujących to nadal jest tylko forum internetowe gdzie nie można mieć zaufania do nikogo a dane osobowe mogą wypłynąć, a warunkiem jest przesłanie ich Administratorowi. Z całym szacunkiem ale nie znam go, nie wiem w jaki sposób może to wykorzystać. Myślę że argumentem za jest czas tu spędzony, raz na jakiejś merytorycznej pomocy, innym razem na zwykłej rozmowie z innymi w temacie mechaniki..
Pozdrawiam

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Jak to jak? Wykorzysta cię tak jak nas wszystkich :D ale o szczegółach dowiesz się dopiero jak wejdziesz w nasz krąg zaufania, powiem tylko że nic złego ci się nie stanie, przeżyjesz, pieniędzy nie stracisz, dupa nie będzie cię bolała po przebudzeniu, twoja rodzina również będzie pod ochroną ;)
Automatyczne połączenie postów:

nie wiem w jaki sposób może to wykorzystać

winetoo

SuperMechanior
Punktów
963
Miasto
Radom
Jak to jak? Wykorzysta cię tak jak nas wszystkich :D ale o szczegółach dowiesz się dopiero jak wejdziesz w nasz krąg zaufania, powiem tylko że nic złego ci się nie stanie, przeżyjesz, pieniędzy nie stracisz, dupa nie będzie cię bolała po przebudzeniu, twoja rodzina również będzie pod ochroną ;)
Automatyczne połączenie postów:
Z tą dupą to nie byłbym taki pewny:D.

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
320
Ale jakie mi tu dane wrażliwe. Toz jak ktoś prowadzi firmę to chyba nietrudno go znaleźć w internecie czy ceidg. Jak się reklamujecie to jeszcze za to płacicie

elektryk1234

SuperMechanior
Punktów
44
Kazdy robi jak chce. Zaden interes reklamowac sie tutaj majac grupe klientow

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
320
A ty mnie. Przecież misiek nie ujawnia trgo

toomii76

toomi
Punktów
6626
Miasto
turek
A dworczykowi ostatnio maile wyciekły, a on z nierządu to i zabezpieczenia lepsze niż na forum.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2172
Miasto
PZ
Nick Young Reaction GIF

To jest jakiś matematyczny gryps? :pompous:
Ja bym chciał spróbować 69 z jakąś ładną, zdrową 18-50 latką

tostek1

Nowy
Punktów
0
Chłopaki jestem z wami po szkole technicznej w zawodzie mechanik od 10 lat zajmuje się mechanika jednakże po godzinach pracy wiec nue podesle dokymentow Wrzućcie mnie do grupy bo czasem jest ciezko wybrnac z niektorych rzeczy

Do góry Bottom