• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Grupa Zweryfikowanych Mechaników (ZM)

lukkiwlkp

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
705
Miasto
Pogorzela
A ja tu się dostanę że swoim 16 lat im stażem? I 3 lenia swoją działalnością z tymi gruzami???

MichałFso

Początkujący
Punktów
0
Witam. Dostanę się? Prowadzę swoją działalność od 2017r. Oczywiście przed otworzeniem swojej działalności, cały czas pracowałem jako mechanik.

Danmar

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
87
Miasto
Poznań
Masz na pierwszej stronie wątku co trzeba zrobić ;)

Lechtak

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
242
Miasto
Wrocław
Witam. Dostanę się? Prowadzę swoją działalność od 2017r. Oczywiście przed otworzeniem swojej działalności, cały czas pracowałem jako mechanik.
A w czym jesteś bardzo dobry, chodzi oczywiście o dziedzinę elektromechaniki, mechatroniki i mechaniki pojazdowej.

Lukaszmajamen

Początkujący
Porady
1
Punktów
2
W przyszłości chciałbym dołączyć do grona zweryfikowanych mechaników, skończyłem technikum mechaniczne, pracuję w autoszlifie od 10 lat, a międzyczasie pomagam znajomym i rodzinie w mechanice samochodowej. Na prywatną działalność nie mam czasu jeszcze.

samspec13

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
627
Miasto
europolonia
Wiesz arni _poznań a ja znam jednego co ma 65 lat a przepracowanych 80 a renty mu nie chcą przyznać . Takie to niesprawiedliwe

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
371
Wiesz arni _poznań a ja znam jednego co ma 65 lat a przepracowanych 80 a renty mu nie chcą przyznać . Takie to niesprawiedliwe
Z tego wynika że jegomość zaczął pracować na 15 lat przed swoim urodzeniem ...bardzo ciekawa historia ...no i jeszcze wieść w narodzie się niesie że < nie ma rzeczy niemożliwych >:):eek:

Do góry Bottom