• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Macie jakieś sposoby na "nygusa"???

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1091
Miasto
trasa lublin siedlce
To samo ja mam ostatnio. Robie z musu. I planuje robotę i wychodzi połowa. Jak sobie pomyśle ze musze jeszcze 300szt 10 centymetrowych spawow ofrezowac i oszlifować to słabo sie robi. Ładowarkę mialem robić ale jest tak uje..ana ze odechciało mi sie jej dotykać. Ogólnie watroba napierda..la i chce sie pic.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
ja sprzątam. jak juz mam wszystko w d... i chce mi się rzygać od patrzenia na robote to sprzątam.
jak już wszystko na swoim miejscu, podłoga przemyta itd. to chęć do roboty wraca.

najgorsza pora roku. ciemno zimno i ogólnie ujowo.
wrota pozamykane, piec syczy i wpierdziela gaz, w radio brzęczą w kółko o tym samym a człowiek sie gapi w jakiś złom.
i najlepsze słowa klienta- teraz nie chciałbym aż tyle wydać bo wiadomo, święta.

Ostatnia edycja:

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2124
Miasto
PZ
Depresja to jest poważna sprawa, pora roku tylko pogarsza sprawę, trzeba unikać zimna, jeść słodkie, wpierdalać witaminę D3 i magnez a jeśli można to zamknąć warsztat i ukryć się tam gdzie jest ciepło :)

adik33

SuperMechanior
Punktów
72
Masakra... Żyć się odechciewa. Słońce wstaje i za chwilę zachodzi.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
taka jesień/zima to juz nawet zaczyna się wesoło, od święta zmarłych.

może pojadę jak stary dziadyga, ale fakt, że kiedys to były zimy.
był mróz był śnieg było widniej i zarazki wymroziło.

Jarzi

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1470
Miasto
Kaczory
alkohol już przestaje pomagać
Zwiększyć dawkę!

A tak serio, to gdy miałem takie "stany" to pomagał urlop od warsztatu. Bez róznicy czy to styczeń czy wrzesień. 2 tygodnie odpoczynku i tyle. Nie ukrywam, że w poprzednich latach było łatwiej wyjechać do SPA, hotelu lub gdziekolwiek indziej.

Encore

SuperMechanior
Punktów
315
Miasto
Częstochowa
Zwiększyć dawkę!

A tak serio, to gdy miałem takie "stany" to pomagał urlop od warsztatu. Bez róznicy czy to styczeń czy wrzesień. 2 tygodnie odpoczynku i tyle. Nie ukrywam, że w poprzednich latach było łatwiej wyjechać do SPA, hotelu lub gdziekolwiek indziej.
Najszybciej i najmocniej działa jak wlejesz z drugiej strony. :)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2124
Miasto
PZ
No niektórzy ludzie robią to od dupy strony

nickel

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
493
Miasto
WLKP
Łeb do go góry,od dzisiaj przybywa dnia.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
627
Miasto
Centrum Kraju
Tak mam zajawkę...w motorach grzebać,znaczy lubię jak patrzę na jakie ramy pordzewiałe błotniki itp to już widzę w nich motocykl w całości odrestaurowany, ..ale wlasnie jak to bywa brak na to czasu miejsca itp bo ważniejsze auta ..mam parę kwiatków do zrobienia junaka już Znacie i jemu najbliżej jest do powrotu na koła.
Ale na montaż jego przyjdzie czas,..mam Panonie ,Jawę ts ,wfm SHL WSK Simsona sr2 i Kymco strykera...ale co z tego jak wszystko upchane po szopach..
Jest golf jeszcze co bidok na dworzu stoi:( warsztat oczywiście zapchany;/
Akwarium jeszcze kupiłem 240l wcześniej miałem 112 l ,ale nie jest odpalone zbieram powoli sprzęt do 240l .ale myślę że lepsze by było 300l .I wyżej...
Właśnie tu kolegi pomysł jest na sprzątanie..też tak robię...i pomaga...tez tak jak mówicie pogoda najgorsza.juz wiosna lato jest inaczej.
Znów jak jestem po za warsztatem to wkurwiony że nic nie zrobilem i że dzień stracony...a tak to chociaż odpaliłem kosiarkę i zgolilem posesję to już inaczej się człowiek czuje.
A jeszcze w sylwestra w chałupie siedzieć do remizy nie puszczą i kuźwa ooo posłuchajcie piosenki Liroya"Jak tu się nie wkurwić"

Tak między Bogiem a niebem dużo dalo mi to forum że zapisałem się tu i dziękuję na kolanach klękam że jako nowy "szczaw" nie zostałem tu objechany..już chyba w pierwszy dzień swiąt mija mi rocznica od zarejestrowania..
Dużo ludzi mi pomogło tutaj radą itp za co serdecznie chciałem wam podziękować...dużo czytam też wypowiedZi innych i to też spowodowało że idę w tym kierunku a nie innym ....chłopaki jesteście debeest:D PozdrôwecZka.

nanab

SuperMechanior
Punktów
79
Miasto
Bydgoszcz
Mam to samo od paru miesięcy, w garażu stoi samochód z bagażnikiem pełnym części i nowych narzędzi, co weekend mówię sobie że pojadę robić, i co weekend odkładam z godziny na godzinę aż jest już późno i i idę spać. A w pracy jeszcze gorzej, nawet wstać z krzesła i przejść 200m na kawę mi się nie chce, najchętniej bym się położył i tak leżał nie wiadomo ile.

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1174
Zajawkę masz fajna, z tym że ona dalej nazywa się robota innymi słowy i tu może być problem ze ci się niechce.
Zafunduj sobie kiedyś coś co wiąże się z rozrywką typowa dla dużych chłopców taka moja propozycja.Taka gdzie możliwe będzie spotkanie się z innymi obcymi ludźmi gdzie nie będzie tematów tylko zawodowych.
Też mi się niechce czasami, pójdę na warsztat, przekręcę się cały dzień ale nie zrobię nic(ataki jednodniowe:D)

Do góry Bottom