• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Macie jakieś sposoby na "nygusa"???

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
pewnie działa jak każdy dopalacz.
na początku daje kopa, potem uzależnia a na końcu zamula.

jakaś ujarana panna lat dwadzieścia błyszczy na yt.
zobaczymy jak będzie błyszczeć po kilku latach na takim lekarstwie.
szklanka magicznego oleju z rana, druga w południe a wieczorem zjazd.

Ostatnia edycja:

Encore

SuperMechanior
Punktów
315
Miasto
Częstochowa
Możesz zdradzić jak to działa?
Wlaściwości ma multum. Ja brałem na stres i na regerację. Kiedyś stosowałem na bóle neurologiczne. Teraz bólów brak więc na regenerację profilaktycznie i na stres.Wpisz sobie właściwości cbd i oceny ludzi tam wszystko pisze.

Mario wszystko uzaleznia, dlatego trzeba wszystko zażywać z umiarem i rozwagą. Najlepiej z fazą nasycenia do msc czasu potem tydzień dwa przerwy i profilaktyka 3 msc brać miesiąc przerwa. Od wody też się uzależnić można i nerki zniszczyć. Pij 6 l dziennie to po mscu nery będą ci wysiadać.

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
pewnie działa jak każdy dopalacz.
na początku daje kopa, potem uzależnia a na końcu zamula.
Najpierw poczytaj a potem się wypowiadaj :) cbd jest uznawane jako lek. U nas też. Jak się uda to już niedługo THC dozwolone będzie rekreacyjnie nie tylko z przepisu lekarza.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
znacie na pewno taki lek jak herbata.
nigdy nie piłem tego dużo, jakos nie lubiłem, sporadycznie kilka w roku.
ostatnio pije w robocie i to normalnie daje spida. ostatnio za to po kawie prawie rzygam,widocznie za duzo w życiu tego wypiłem.
tak więc, opinie ujaranej młodzieży mnie nie przekonują.
przekonały mnie ostatnio metody babci na zapalanie ucha. roślina nazywa się anginka.

Encore

SuperMechanior
Punktów
315
Miasto
Częstochowa
znacie na pewno taki lek jak herbata.
nigdy nie piłem tego dużo, jakos nie lubiłem, sporadycznie kilka w roku.
ostatnio pije w robocie i to normalnie daje spida. ostatnio za to po kawie prawie rzygam,widocznie za duzo w życiu tego wypiłem.
tak więc, opinie ujaranej młodzieży mnie nie przekonują.
przekonały mnie ostatnio metody babci na zapalanie ucha. roślina nazywa się anginka.
Jakbyś miał trochę wiedzy, to wiedziałbyś, że w 100 g kawy jest mniej kofeiny jak w 100g herbaty a zwłaszcza w herbacie czarnej. Jak po kawie wymiotujesz to spróbuj Robusty ta dopiero ma speeda

Encore

SuperMechanior
Punktów
315
Miasto
Częstochowa
pewnie wiesz, że nie do końca masz na to wpływ.
jeden człowiek uzależnia się szybciej a drugi wolniej. na własne geny nie masz wpływu.

daruj se takie teksty
Jak cie to w jakiś sposób uraziło to sory, miałem na myśli wiedzę w dziedzinie używek nie ogólnej

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
spoko, to po prostu zaniżyło poziom dyskusji.
zawartość kofeiny czy teiny w herbacie czy kawie zależy od kawy i herbaty, co nie?
to że kofeina czy teina przyspiesza działanie paracetamolu i są legalne, nie znaczy że możemy bezkarnie nadużywać.
co będzie z młodzieżą jak w tak młodym wieku już mają ciśnienie na wspomagacze?
konstrukcji człowieka nie zmienisz. potrzebujemy dobrego żarcia, wody i to wszystko.
reszta to używki które tak naprawdę są zbędne.

Encore

SuperMechanior
Punktów
315
Miasto
Częstochowa
spoko, to po prostu zaniżyło poziom dyskusji.
zawartość kofeiny czy teiny w herbacie czy kawie zależy od kawy i herbaty, co nie?
to że kofeina czy teina przyspiesza działanie paracetamolu i są legalne, nie znaczy że możemy bezkarnie nadużywać.
co będzie z młodzieżą jak w tak młodym wieku już mają ciśnienie na wspomagacze?
konstrukcji człowieka nie zmienisz. potrzebujemy dobrego żarcia, wody i to wszystko.
reszta to używki które tak naprawdę są zbędne.
Dokładnie tak jak mówisz, ja od paru lat oddaje krew co drugi miesiąc i mam się dobrze, ciśnienie takie same cały czas. Kawa (kofeina z kawy czy herbaty na mnie nie działa) pije bo lubię, a jak na pobudzenie np przed treningiem to tylko kofeina bezwodna to tylko lekko odczuwam, i to tylko biorę jak potrzebuję, np jak w pracy zaYep jest a potem nic się nie chce a trening trzeba zrobić :)

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
zazdroszczę. ale to bez znaczenia, bo jak kiedyś trafisz na oiom to i tak bedziesz rzygał tym tyfusem z płuc.

legalnym wysokoopodadkowanym tyfusem.

a jak się rzuca palenie?
tylko nie pisz że tak od razu po prostu od 1 stycznia.

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
bo jak kiedyś trafisz na oiom
nie no co Ty, jak coś to ja w domu umieram.
a jak się rzuca palenie?
kupiłem tabletki i przez 3 dni brałem jak w instrukcji a potem przez jakieś 2 tygodnie jak mi się przypominało. gdzieś jeszcze mam chyba z pół paczki.

ale myślę, że bez motywacji nic nie dadzą.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6795
Miasto
Mazowieckie
wiem, Ty jesteś farciarz. Ciebie szlag trafi na miejscu i pójdziesz do piekła ruch...ć młode czarownice.
a ja się bede męczył na oiomie a potem w czyścu

Do góry Bottom