• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Macie jakieś sposoby na "nygusa"???

SZLIFierz

Początkujący
Punktów
5
Ja znam tylko jeden sposob na deprechy. Odstawic sztuczna pasze :)
Byłem w takim kiblu, swego czasu w zyciu ze jedyne co mi sie chcialo to z rana odlac . Szukalem dlugo leku , piwo - doszedlem do 4 na wieczór zeby lepiej sie wyspac - klapa, 2 piwa i 100ml - lepiej ale wraz dzien pozniej jeszcze gorzej , 2 piwa i 200 to jiz byl kac rano, przeszedlem na to CBD tylko to lepsze , z THC - jeszcze większy leń, mixy roznego rodzaju tez nie pomagaly az tu pewnego pieknego dnia , kupilem z 5kg owocow i zaczalem wpier..ac jak opetany bo mi wlosy zaczely wypadac i siwiec . . . i nagle okazalo się ze wstac o 6 rano w dobrym humorze z werwa i chęcią do pracy u Siebie, życiem, energia i wszystkim innym na miejscu - MOŻNA!

Tylko i wylacznie odzywianie ma wplyw , a teraz wezcie kartke dligopis i zapisz sobie ile razy dziennie jesz swieze owoce i warzywa (nie gotowane czy pprzetworzone ) surowe , potem znajdziesz odpowiedz na swoja depre. Jem 1 raz dziennie porcje warzyw i owocow, rano i na wieczór, depry minely , alko juz nie pije z rok (sporadycznie biale wino) , to lepsze cbd z thc jak zapale to leze ze śmiechu godzine a rano wstaje jak skowronek dzieki czemu w domu panuje lad harmonia milosc i zgoda, a w czasach depry wszystko bylo najgorzej .

Polecam kazdemu zastanowic sie co jesz i dlaczego tak a nie inaczej żyjesz.

Zadnych prochow i innych psychoaktywnych nie trzeba.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
627
Miasto
Centrum Kraju
A mi już przechodzi ciepło się zrobiło to tak inaczej się robi najgorzej było od listopada do teraz ...teraz idzie czuje nowa sila

adik33

SuperMechanior
Punktów
72
Ja znam tylko jeden sposob na deprechy. Odstawic sztuczna pasze :)
Byłem w takim kiblu, swego czasu w zyciu ze jedyne co mi sie chcialo to z rana odlac . Szukalem dlugo leku , piwo - doszedlem do 4 na wieczór zeby lepiej sie wyspac - klapa, 2 piwa i 100ml - lepiej ale wraz dzien pozniej jeszcze gorzej , 2 piwa i 200 to jiz byl kac rano, przeszedlem na to CBD tylko to lepsze , z THC - jeszcze większy leń, mixy roznego rodzaju tez nie pomagaly az tu pewnego pieknego dnia , kupilem z 5kg owocow i zaczalem wpier..ac jak opetany bo mi wlosy zaczely wypadac i siwiec . . . i nagle okazalo się ze wstac o 6 rano w dobrym humorze z werwa i chęcią do pracy u Siebie, życiem, energia i wszystkim innym na miejscu - MOŻNA!

Tylko i wylacznie odzywianie ma wplyw , a teraz wezcie kartke dligopis i zapisz sobie ile razy dziennie jesz swieze owoce i warzywa (nie gotowane czy pprzetworzone ) surowe , potem znajdziesz odpowiedz na swoja depre. Jem 1 raz dziennie porcje warzyw i owocow, rano i na wieczór, depry minely , alko juz nie pije z rok (sporadycznie biale wino) , to lepsze cbd z thc jak zapale to leze ze śmiechu godzine a rano wstaje jak skowronek dzieki czemu w domu panuje lad harmonia milosc i zgoda, a w czasach depry wszystko bylo najgorzej .

Polecam kazdemu zastanowic sie co jesz i dlaczego tak a nie inaczej żyjesz.

Zadnych prochow i innych psychoaktywnych nie trzeba.
Dokładnie! Dieta jest bardzo bardzo ważna. Jeśli jest bardzo źle to do tego terapia u psychologa, to nic wstydliwego. :)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2124
Miasto
PZ
Dokładnie! Dieta jest bardzo bardzo ważna. Jeśli jest bardzo źle to do tego terapia u psychologa, to nic wstydliwego. :)
Kurde jak byłem młodszy to mi nie robiło różnicy jaka pora roku :) a teraz człowiek stał się homeopatą (nie mylić z homoniewiadomo) kiedyś to czułem się niezniszczalny, deszcz padał na plecy a ja czułem się jak Max Payne po zażyciu Valkiria

toomii76

toomi
Punktów
6608
Miasto
turek
Kurde jak byłem młodszy to mi nie robiło różnicy jaka pora roku :) a teraz człowiek stał się homeopatą (nie mylić z homoniewiadomo) kiedyś to czułem się niezniszczalny, deszcz padał na plecy a ja czułem się jak Max Payne po zażyciu Valkiria

nie chce Cię martwić, ale wychodzi na to, że gdzieś się gejostwem zaraziłeś a to pierwsze objawy.
zresztą już jakieś królicze uszy założyłeś.

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
627
Miasto
Centrum Kraju
Arni:D takie stany że jestem nie zniszczalny to mam po alkoholu:D

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2124
Miasto
PZ
16197222376595639754116501996787.jpg ja już prawie rok czasu biorę taki zestaw

Radmor

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
361
Vicia ..po takich suplementach zaczynasz się upodabniać do awataru Złotnika :D:D:D

Do góry Bottom