ECM ma z niego info o ile wyprzedzić lub opóźnić zapłon.
Zapraszam do testów nie tylko Ciebie kolego.
Jeżeli jednak ktoś się znajdzie, proponuje taki test dokładnie opisać na forum.



Uzylem cos podobnego w dzialaniu oczyscilo pierscienie az za dobrze ze skonczylo sie wymiana silnika![]()
Uzyty tylko na jednym cylindrze, w ktorym nagar blokowal pierscienie zgarniajace bo kompresja byla OK tylko dymil caly czas nawet po rozgrzaniu/wymienione uszczelniacze zaworow i bez wyraznej poprawy a swieca dalej czarna.
Wiec te srodki to takie wycieranie papierem sciernym 4-liter chwyt reklamowy jak homeopatia.
Sorry ze dopiero teraz wszedlem w ten watek![]()
Placebo i homeopatia działą podobnie. Leczymy tymi sposobami organizm, wpływając na prawidłowy przepływm energii, która ma zasadnicze znaczenie dla procesu leczenia. Jednak tego nie widać, więc lekarze akademiccy wolą faszerować pacjentów farmakologią wmawiając że nie ma innych metod. Niszcząc przy okazji inne , zdrowe organy.Homeopatia tak działa, raczej placebo...![]()
Panie Marku, to podaje Panu rękę jeżeli chodzi o homeopatię. Nie używam nic innego oprócz takich produktów, ziół i suplementów naturalnych. Na pierścienie pęknięte lub , które straciły elastyczność to tylko pomaga huta, w której zamienią je na żelazo a potem na nowe.Eee nie homeopatia drażni organizm tak ze zaczyna pracować poprawnie np. częste przeziębienia leczy się nie antybiotykiem ale podniesieniem odporności ... dużo pisania ale naprawdę mi się nie chce o tym pisać bo zawsze natrafiam na mur ignorancji i wiary w suplementy itp. Co do preparatu ... to nie jest cudowny środek zastępujący remont silnika , jeżeli przyczyną sa zapieczenia/ zabrudzenia to pomoże pewnie ( nie wiem jeszcze nie stosowałem jeszcze ) a jak sa rozwalone pierścienie to tylko remont .
Miał się Pan zarejestrować, zapraszamPolecam pigwówkę i pod kołderkę...trochę się zaziębiłem



Panie Marku , najwyższy czas. Od czasu naszej rozmowy ciekawe czyszczenie Peugeot 508 1,6 THP zapraszam do obejrzenia https://www.forte-nwe.pl/1-6-thp-wypadanie-zaplonowIdzie wiosna i chyba zajmę sie Forte preparatami .