• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Witam - wątek zbiorczy powitań na forum

Punktów
0
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!
Cześć wszystkim, cieszę się ,że miło spędzimy czas opowiadając o ciężkich i ciekawych przypadkach w motoryzacji. Pozdrawiam ,,Miśka,, i resztę zwierzyny. Dziękuję

archie1968

Nowy
Punktów
0
Miasto
poznań
Witam wszystkich jako nowy, domorosły mechanik pasjonat. Naprawiacz Forda Explorera '97 (bez problemów) oraz Passata b6 '08 1.8 TSI (silnik zaprojektowany przez księgowych). Życzę wszystkim zdrowia oraz braku świecących kontrolek. pozdrawiam mocno Archie

w.m.g

Nowy
Punktów
0
Rozpoczynam wątek w którym witamy się z innymi użytkownikami forum, taki spam-temat.

Przywitaj się, napisz jak znalazłeś nasze forum oraz po krótce czym się zajmujesz.

Witam!
Dzień dobry . Jestem tu po raz pierwszy. Znalazłem forum w necie by rozwiązać swój problem.
Mam micrę 1.2 2005. Po wymianie akumulatora straciłem dostęp do radia. Woła kod którego nie mam i nie mam pojęcia jak go zdobyć. . Czy może mi Ktoś pomóc. Nie umiem wyjąć radia , czy wystarczy jak podam nr vin. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
w.m.g@wp.pl
Automatyczne połączenie postów:

Dzień dobry. Proszę o pomoc w odzyskaniu kodu do radia blaupunkt Micra 1.2 2005. Po wyjęciu akumulatora radio woła o kod . Nie umiem wyjąć radia , czy nr vin wystarczy do odzyskania. Z góry dziękuję za pomoc. Jestem tu po raz pierwszy a myślę że się zadomowię na dłużej.
w.m.g@wp.pl

Ostatnia edycja:

Encore

SuperMechanior
Punktów
309
Miasto
Częstochowa
Dzień dobry . Jestem tu po raz pierwszy. Znalazłem forum w necie by rozwiązać swój problem.
Mam micrę 1.2 2005. Po wymianie akumulatora straciłem dostęp do radia. Woła kod którego nie mam i nie mam pojęcia jak go zdobyć. . Czy może mi Ktoś pomóc. Nie umiem wyjąć radia , czy wystarczy jak podam nr vin. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
w.m.g@wp.pl
Automatyczne połączenie postów:

Dzień dobry. Proszę o pomoc w odzyskaniu kodu do radia blaupunkt Micra 1.2 2005. Po wyjęciu akumulatora radio woła o kod . Nie umiem wyjąć radia , czy nr vin wystarczy do odzyskania. Z góry dziękuję za pomoc. Jestem tu po raz pierwszy a myślę że się zadomowię na dłużej.
w.m.g@wp.pl
Nie

Alnar

Nowy
Punktów
0
Miasto
Warszawa

Witam!
Witam wszystkich użytkowników tego serwisu pokrótce pisząc o sobie prowadzę warsztat samochodowy w w-wa

Do góry Bottom