1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Fiat Scudo 2001 rok 2.0 Jtd nie odpala

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika Mattizlotaraczka, 6-09 18.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Ten twoj snap on jest efektywny ale czy dobry. Ogarniam wszystko launchem i dedykami. Strasznie sie rzucasz na ludzi. Po kolei na kazdego. Moze i jestes mechanik ale z elektryki to chyba niebardzo jestes obeznany.

Mattizlotaraczka lubi to.
  2. Mattizlotaraczka

Mattizlotaraczka Początkujący

Docenione treści:
    2
    dobra jutro tez jest dzien, wyst
    z elektryki jestem detka tj. zacofany jakies kilkadziesiat lat. malo robilem problemow elektrycznych, ale nawet starzy mechanicy maja z tym problem. Z tym jest ze musisz iles tam przerobic nim sie nauczysz.
    ws praktyki to ja urywalem gwinty jak mialem 13 lat, a nie 21, to w tym jestem lata do przodu - w mechanice, ja bardziej srubki krece.
    Czesto mam sprawniejsze palce niz mieli moi szefowie :), ot wyczucie i doswiadczenie, tak czesto trafia sie na pana Henka kretyna co urywa bo nie wie jak odkrecic z glowa,

rzucam sie na kazdego po kolei bo nienawidze nasmiewania sie z kogos, tutaj jest inaczej. ale co kraj to obyczaj

Snap-on to lepsza z firm tutaj, w zasadzie najlepsza ( i jedna z najdrozszych ) na rynku na narzedzia, ale czy ma najlepsze skanery to nie wiem ?. Sa jeszcze bardziej zaawansowane modele niz moj.

3. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Ruszyło cos w temacie bo mam przerwe na drugie sniadanie

4. Lechtak

Lechtak Uczestnik

Docenione treści:
    29
    Miasto:
    Wrocław
    Smacznego...

5. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Juz zjadlem i wypilem zupe na bazie chmielu

Załączone pliki:

6. Mattizlotaraczka

Docenione treści:
    2
    moze troszke do przodu, ecu zawieziony do fachowcow ( nie jakies p. Mietki w szopie za obszajmurem ) duza miedzynarodowa firma widac robia skomplikowana elektronike samochodowa tylko B2B czyli musisz u nich konto otworzyc i musza Cie zaaprobowac ( ja przez znajomego Dealera ) , to potrwa pare dni nim sprawdza . Pytali ( gosciu co przyjmuje od klientow ) o kody bledow i podalem ze ten co wychodzi stale to P1108 cooling fan high speed relay / wiatrak wentylatora wysokiej predkosci przekaznik ktory wymienilem na nowka sztuke. I mowie ze ten blad nie ma ( nie powinien ) miec wplywu na odpalenie. A oni ; ze ten blad moze miec wplyw. No to troche mnie zazyli

jak ma palic jak ecu wyjety ? od wczoraj poludnia nic sie nie zmienilo, poza tym ze ecu jest u fachowcow i przetestuja, a jak jest zly i sie da to naprawia, to sie tu nazywa refurbish - odnowic.

dziekuje, ja dopiero po sniadaniu, bo zalatany jestem.

i zwracam honor za wczoraj, bo nie spojrzalem - zalatany bylem
    o tym ze pytales o obroty przy rozruchu - a ja naskoczylem jak pies na kielbase
    Winetoo mi wykasnil ze miales racje - no to przeprosiny ode mnie :)

ale pstryczka kuswa nie moge zlokalizowac

Ostatnio edytowano: 14-09 18
  7. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    A co nie ma obrotow na testerze w czasie krecenia?

8. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    460
    Miasto:
    Zielona Góra
    Chłopie weź kartkę, bądź otwórz notes. Wypisz co tam sprawdziłes, ale tak realnie podszedles do tematu i napisz tutaj od myslnikow co jest sprawdzone i ewentualnie czego brakuje. Bo bierzesz się za to auto jak za jeża, jakby to była technologia z NASA. Piszesz o jakiś pstryczkach, sterownik do magika oddany,a pewnie zielono na kablach po tylu latach. Wrzuć jakieś fotki z parametrami przy kreceniu i bez. Masakra 7 stron popychania pierdół, że @Misiek tego nie zamknął to jestem w szoku. Inaczej nikt nie będzie chciał Ci pomóc, będziesz sobie mógł tylko z Diagboxem pierdoly popychac. Także więcej myślenia niż pisania.

9. Mattizlotaraczka

Docenione treści:
    2

Chlopie, na poczatku napisalem co bylo sprawdzane konkretnie na pol strony, a potem sie rozmowa zaczela i poszlo na pare stron o pierdolach, jakies filmiki wstawiaja glupki o tanczacych kotach czy latajacych slimakach, kuswa cyrk na kolkach..
    Ok. wypisze jeszcze raz w punktach co bylo, dla tych wolniej myslacych DRUKOWANYMI.
    Nie jak do jeza podchodze, tylko temat jest trudnym pytam wielu znajomych mechanikow tutaj, i kazdy ma inna teorie.
    O pstryczkach to byl zart z mojej strony bo Lechtak mi kazal tego szukac :)
    Na kablach nie jest zielono, zobacz sam, sa fotki.
    Kuswa tak sie nie da na 2 czy 3 linijki napisac, bo sporo przy nim robilem, 2 lata na kobylkach stoi. To nie jest ze jezdze nim ciagle i nagle cos mi pierdyknie. To auto po przejsciach, pewnie wielu w nim grzebalo bo sa slady
    Ok. postaram sie streszczac, i co ja poradze jak ja rozciagle pisze ?

wszystkie foty co mialem to wrzucilem, sa na 2-iej stronie.
    Tam nie widze o obrotach.
    Teraz to musze czekac az ecu wroci do mnie po sprawdzeniu i moge pogrzebac w tym skanerze, nie znam jego wszystkich funkcji.
    Kuswa ja od staroci na gazniku jestem bardziej, a nie wtryski na ecu

10. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    697
    Miasto:
    WWA
    Znaleźć co najwyżej to ty możesz swego starego pod prysznicem jak się pójdziesz kąpać i z wrażenia znów ci mydło upadnie... i znowu będziesz miał ból d...:D
    Cieszę się, że dzięki mnie poznałeś 2 słowa angielskie...:D, bo pewnie w UK (o ile tam byłeś:meh:) to nic nie kumałeś i jechałeś tylko na szczocie na zmianę z mopem...:meh:bo tylko na tyle cię stać...:meh:

A w ogóle to się trzepiesz 31012012223257-1009daffy.gif nad tym jaki to ty nie masz skaner i za ile i w ogóle jakie masz narzędzia za kupę kasy... tylko, że narzędzia same nie będą pracowały- potrzebują operatora, a ty masz kwalifikacje co najwyżej do obsługi młotka...:meh::bored:

I przestań już 149302237689201.gif lub zmień dilera...:D
    A i możesz mnie co najwyżej... asd4h1vllyyz.gif :D

Nara...

11. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Wlasnie wypilem dwa piwa i wlazlem do wanny i jestem gotowy na pomoc

12. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    697
    Miasto:
    WWA
    Tylko się nie utop...:p:D

13. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    594
    Miasto:
    Szczecin
    Z uwag które wypisałeś obawiam się że nie uruchomisz tego auta.:stig:

14. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    829
    Miasto:
    turek
    Wręcz przeciwnie, widać, że trafił się dobry koks, tylko z dawką przesadził :)

WOODOO lubi to.
  15. Mattizlotaraczka

Docenione treści:
    2
    No to pojedziemy po twojej linii, bo widac ze jestes tepak i prymityw, wspominasz o czyims ojcu, pewnie twoj cie w dupe walil jak maly byles i pomieszalo ci sie w twojej zarsanej pale. I tyle tego psie co sobie nastukasz i filmiki glupie nawstawiasz. Glupi HUJ jestes i tyle i spierdalaj becwale z mojego watku, bo jak cie dorwe to ci kurwa jaja wyrwe i do gardla wsadze. A w dupe to mozesz sobie tylko pomarzyc pedale jeden.

wrocil wciagacz marychy, rozumiem ze w domu ci sie nudzi, nie masz rodziny ani kolegow i tyle co sobie popiszesz na portalach. spierdalaj Turek

auto uruchomie, nie ma innej opcji. to nie jest pstrym myk i auto zrobione bo klient czeka i na weekend fure potrzebuje. moze jest cos powaznego, moze glupiego. znajac tutejszych mechanikow i w ogole mechanikow to mozliwe ktos cos zjeb..al i wyszlo teraz.

Edytowano przez moderatora: 14-09 18
  16. toomii76

toomii76 SuperMechanior

Docenione treści:
    829
    Miasto:
    turek
    Marichuanen to ja sobie wstrzykuje.
    A to auto, jak napisał Stasiu, nie będzie jeździć. :)

WOODOO lubi to.
  17. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Czlowieku opanuj sie

18. Mattizlotaraczka

Docenione treści:
    2
    SORRY ALE NAPRAWDE MNIE PONIOSLO. Jakbym dorwal tego Woodoo tobym nie reczyl za siebie, najwyzej bym mial sprawe za pobicie. Jest zasada ze rodzicow sie nie tyka, u nas w samochodowce dostalby po ryju i moze isc sie skarzyc do dyrektora.
    moge wykropkowac / wykasowac co napisalem ale nie wiem czy sie da ?. juz ich na czarna liste dalem : WooDoo i Toomii76, posty zniknely.
    Normalnie mi sie chlodnica zagotowala, nic takie mendy nie napisza, ani jednej tresciwej linijki i tylko atmosfere psuja.
    Wczoraj jakbym wiedzial, to zamknal bym ten watek, bo sam dam rade uruchomic tylko mozliwe zajmie dluzej

19. Diagbox10

Diagbox10 Bywalec

Docenione treści:
    156
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Chlopie to jest forum wzajemnego wkurzania i przyzwyczai sie

20. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    46
    Miasto:
    łódź
    dzien dobry Panowie po co te kłótnie i awantury jesli na plaku nie pali to chyba juz nie zapali !!!!!!!!! pan Stanisław ma racje !!!!!!!!!!! BRAWO
    logika -plak ma niski stopien zapłonu i nawet jak immo jest "on " (blokuje) na plaku musi chodzic!!! skoro nie pali cos sie uwaliło mechanicznie
    kolego obrazasz wszystkich -po co??? ludzie sie staraja mysla abyc ci pomagac i takie dzieki !! ja mam tester delfiego i foxa vcdsa i oscyloskop i sobie jakos radze nie mam wypasonych testerow jak Ty nie chwale sie niczym bo po co ? mam warsztat po tacie dziala ju 51lat klienci czekaja w kolejce i robie jakoc im te auta> A Ty skoro robisz oldy to wiesz to wszystko wiec jaki problem zbobie takiego fiata (te wszystkie czynnosci powinny byc u Ciebie jua rutyma ???????????????????????????? pozdrawiam pawel

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.